Agnieszka Dygant bez grama makijażu trenuje w domowym zaciszu. Towarzyszą jej koty

Agnieszka Dygant lekko zaskoczyła internautów, publikując nagrania z domowego zacisza. Aktorka pochwaliła się, że wykonała trening. Widać, że dała sobie niezły wycisk.

Agnieszka Dygant nie mówi o życiu prywatnym, a w sieci chwali się głównie zawodowymi sukcesami. Ostatnio promowała czwartą część "Listów do M.", a w poniedziałek opublikowała kilka relacji, na których pokazała się bez makijażu. Była zmęczona, ponieważ zafundowała sobie ostry wycisk podczas domowych ćwiczeń.

Zobacz wideo Agnieszka Dygant spóźniona na samolot. Po drodze spotkała dwie inne gwiazdy. Nie ukryła zdziwienia

Agnieszka Dygant dała sobie niezły wycisk. Po treningu pokazała się fanom bez makijażu

Agnieszka Dygant jest bardzo wysportowaną gwiazdą. Jest dumna ze smukłej sylwetki, której kształty lubiła podkreślać na warszawskich salonach. Od czasu do czasu zdarza jej się pokazać, jak ćwiczy, zachęcając jednocześnie do aktywności fizycznej fanów. Sportowo rozpoczęła nowy tydzień.

Nie cierpię ćwiczyć - opatrzyła jedno z nagrań, do którego pozowała z kotem.

Agnieszka Dygant pozuje bez makijażuAgnieszka Dygant pozuje bez makijażu screen IG @agnieszka_dygant_official

Na jednym z nagrań widać także płaski brzuch aktorki, która publicznie zakomunikowała swoim dobrym koleżankom z branży - Beacie Ścibakównej oraz Małgorzacie Kożuchowskiej, że poniedziałkowy trening ma już za sobą. Myślicie, że aktorki także pochwalą się efektami treningów?

Świetne podkłady do 20 zł, które dają efekt nieskazitelnej cery. To hity sieciPodkłady, które wyraźnie poprawią stan twojej cery. To m.in. perełka z Rossmanna za 19 zł

Pandemia mocno wpłynęła na całe społeczeństwo. Ludzie zaczęli ćwiczyć w domach, a publikując w sieci efekty wylewania siódmych potów, motywują się nawzajem. Zdecydowaną liderką w tej kwestii jest Doda, którą niedługo będzie można nazywać wirtualną trenerką. Na Instagramie nie brakowało jej materiałów wideo, na których pokazywała chociażby, jak ćwiczy pośladki.

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant mierzy wieczorową suknię. Zdecydowała się na odważne rozcięcie

Zostaliście zachęceni do ćwiczeń? Pamiętajcie, sport to zdrowie.

Więcej o: