Córka Edyty Pazury stworzyła przepis na... idealną przyjaźń. Wypisała cechy BFF: Jesteśmy fajne, żremy, nie boimy się alkoholików

Edyta Pazura pochwaliła się na Instagramie kreatywnością swojej dwunastoletniej córki. Amelia wypisała cechy, którymi powinny wyróżniać się najlepsze przyjaciółki. Internauci docenili jej poczucie humoru. "To jest hit" - komentują.

Edyta Pazura "przechwyciła" z rąk córki przepis na idealną kandydatkę na przyjaciółkę. Dwunastoletnia autorka zaznaczyła, że jej BFF powinna między innymi "żreć, nie bać się alkoholików i nie gubić brokatu". Kolejne pozycje na liście są jeszcze bardziej intrygujące. Internautki zauważyły, że dziewczynka przedstawiła bardzo uniwersalne prawdy, którymi z przymrużeniem oka można kierować się przez całe życie i w każdym wieku. "Jakbym czytała o sobie" - żartują.

Edyta, Anastazja i Cezary PazurowieWernisaż prac Anastazji Pazury. Córka Cezarego zaprosiła znanych gości. Show skradła Edyta. Co za garnitur!

Edyta Pazura chwali się twórczością córki: Amelia pozamiatała

Żona Cezarego Pazury z dumą zaprezentowała dzieło najstarszej pociechy. Na Instagramie zapozowała z kartką, na której zostały spisane "zasady BFF" (Best Friend Forever) autorstwa Amelii. Córka popularnej pary zaznacza, że z najlepszą koleżanką musi spotykać się w każdą środę, stawać wzajemnie w swojej obronie i wyznaczać dni, w których jedna z nich będzie płaciła "za sklepik". 

Szukam BFF. A oto kilka zasad: jesteśmy fajne, żremy, nie boimy się alkoholików. I najważniejsze - nie gubimy brokatu. Jasne? - komentuje rozbawiona mama dziewczynki.
 

Dekalog przyjaźni zrobił furorę w sieci. Niektóre internautki wyznały, że z chęcią będą się do niego stosować. 

Żremy i choćby nie wiem co, błyszczymy. Młoda ma charakter!
Całą listę biorę! Taka lista to dopiero sito: odpadają niejadki, osoby niepijące i te, które nie szanują brokatu. Absolutnie najważniejsze: jesteśmy fajne. Pozdro dla autorki. Bardzo dobra robota.
To jest hit! Jest tego więcej? I czy właścicielka wie o publikacji? - dopytywali.

Trzeba przyznać, że Amelia zna się na prawdziwej przyjaźni. Na liście nie zabrakło punktów: "Nie kłócimy się i nie zdradzamy". Uniwersalne?

Małgorzata SochaSocha lubi zajadać się boczkiem. Jaki jest sekret jej figury? "Dieta, która świeci triumfy"

Więcej o: