Doda pokazała wiadomości od i do Emila Stępnia. W czerwcu: Nie zasłużyłaś, ale zaproponuje ci... W maju: Oszust

Doda i Emil Stępień nie patyczkują się i medialnie obrzucają się błotem. Wokalistka właśnie pokazała, jakie wiadomości wysłał do niej (jeszcze aktualny) mąż.

Według Dody, Emil Stępień utrudnia jej oraz Marii Sadowskiej ostateczny montaż filmu "Dziewczyny z Dubaju". Gwiazda nagłaśnia sytuację, prosząc fanów o wsparcie. Teraz pokazała wiadomości od i do eks ukochanego sprzed kilku miesięcy. Naprawdę mocne.

Zobacz wideo Doda nie może zmontować "Dziewczyn z Dubaju". Emil zamknął przed nią drzwi

Doda pokazała wiadomości od i do Emila Stępnia. W czerwcu: Będę robił film o zamachu na papieża. W maju: Oszust

Emil Stępień dał do zrozumienia, że Doda i Maria Sadowska nie sprawdziły się - kolejno, w roli producentki kreatywnej oraz reżyserki "Dziewczyn z Dubaju". Mimo to zaproponował Rabczewskiej prace nad kolejną produkcją.

Nie zasłużyłaś, ale zaproponuje ci. Będę robił film o zamachu na papieża. Mam inwestorów na ten film. Chcesz współpracować przy tym projekcie? - możemy przeczytać na InstaStories u Dody.

Powyższą wiadomość Emil miał wysłać do Dody 8 czerwca. Chwilę później gwiazda udostępniła wiadomość z 3 maja. Nie dość, że ma zapisanego Emila jako "oszusta", to zablokowała jego numer, by nie mógł się z nią kontaktować przez aplikację WhatspApp.

Chyba i ja się zaprzyjaźnię ze Starakową - miał napisać Emil.
Biegnij, brzydzę się tobą - odparła Rabczewska.

Rozmowa Rabczewskiej i StępniaRozmowa Rabczewskiej i Stępnia instagram/dodaqueen

 "Nie zasłużyłaś" miało pojawiać się w jego wypowiedziach o wiele częściej. Doda opowiedziała o tym podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Jesteś piątym kołem u wozu. Nikt cię tu nie chce i nie potrzebuje. Jesteś tu dzięki mnie. Nie zasłużyłaś, ale masz — miała usłyszeć Rabczewska na planie.

Premiera "Dziewczyn z Dubaju" zaplanowana jest na 22 listopada. Czy się odbędzie? Wszystko stoi pod znakiem zapytania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.