"Galerianki". Rola Mileny przyniosła jej sławę. Dziś Dagmara Krasowska nie pokazuje się w mediach. Zobacz, jak się zmieniła

Dagmara Krasowska, czyli filmowa Milena z filmu "Galerianki" nie zrobiła takiej kariery, jak jej koleżanki z planu. Co się z nią stało?

"Galerianki", film Katarzyny Rosłaniec, pojawił się w kinach w 2009 roku i od razu wywołał spore kontrowersje. Grające w nim młode aktorki Anna Karczmarczyk, Dominika Gwit i Dagmara Krasowska z dnia na dzień stały się popularne. Jednak filmowa Milena nie pojawia się od pewnego czasu w filmach. Jak dziś wygląda Dagmara Krasowska?

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak Madeńska nie może odebrać psa od Jędruszczaka? Tymczasem on chwali się zdjęciem z Oreo

Dagmara Krasowska, która grała Milenę w "Galeriankach" bardzo się zmieniła

Dagmarze Krasowskiej wróżono wielką karierę po występie w "Galeriankach". 19-letnia wówczas aktorka, zachwyciła widzów i krytyków, wcielając się w wulgarną nastolatkę Milenę. W 2010 roku pojawiła się w kolejnym filmie Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues", który również traktował o poważnym problemie społecznym, jakim jest rodzicielstwo nieletnich. Później próbowała swoich sił w kilku serialach, między innymi w "Ojcu Mateuszu", "Krew z krwi" czy "Służbach specjalnych". Postanowiła jednak nie kontynuować kariery aktorskiej.

Po premierze zebrałam wiele gratulacji, pozytywnych recenzji i wróżono mi "wielką karierę". Niestety, na tych wróżbach się skończyło. Pomimo tego, że nie wypłynęłam na szczyt, ogromnie cieszę się z każdej roli i produkcji, w której dane jest mi zagrać - wyznała w jednym z wywiadów.

Dagmara Krasowska nadal związana jest z filmem. Pracuje jako kierownik planu filmowego.

 

Po 12 latach od premiery "Galerianek" nie przypomina zuchwałej nastolatki z filmu. Na jej instagramowym koncie widać, że dużo podróżuje po Polsce i świecie. Jej ulubieńcem jest znaleziona suczka o imieniu Lola, która chętnie towarzyszy Dagmarze Krasowskiej na wielu fotografiach.

Magdalena Stępień Magdalena Stępień na wakacjach pokazała figurę po ciąży. Nie ukrywa rozstępów

Sprawdźcie, jak bardzo zmieniła się Dagmara Krasowska i zajrzyjcie do naszej galerii.

Więcej o: