Krzysztof Ibisz z żoną kupił apartament w centrum Warszawy. Cena za metr kwadratowy wbija w fotel

Jak podaje jeden z dzienników, Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zdecydowali się na zakup mieszkania. Jest ono w centrum Warszawy. Ile kosztowało? To wielka suma.

W sierpniu bieżącego roku Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zdecydowali się sformalizować swój związek. Para powiedziała sobie "tak", a wesele, na którym bawiła się m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, odbyło się w podwarszawskich Markach. Małżonkowie od jakiegoś już czasu szukali nowego mieszkania, w którym wiedliby wspólne życie. Teraz udało się im się znaleźć odpowiednie miejsce.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna wspomina wesele Ibisza. „Krzysiek promienieje!"

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska kupili nowe mieszkanie

"Super Express" donosi, że Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska kupili już nowe, wymarzone cztery kąty. Tabloid pokazał nawet na okładce zdjęcie dziennikarza znajdującego się za bramą budynku, gdzie mieści się wybrany przez niego i jego żonę apartament. Znajduje się on w samym centrum Warszawy, w czteropiętrowej kamienicy. Dziennik poinformował, że jest ona jedną z najdroższych w okolicy.

Za metr kwadratowy trzeba tam zapłacić nawet 30 tys. złotych - czytamy na se.pl.

Okazuje się też, że ulica, przy której znajduje się budynek, ma swoją historię. Zamieszkiwali przy niej tacy wybitni Polacy, jak Jerzy Wasowski czy Bolesław Prus. Z kolei jeśli chodzi o samą tę kamienicę, to była ona jedną z nielicznych, które przetrwały bombardowania podczas II wojny światowej.

Budynek był w na tyle dobrym stanie, że został jedynie odremontowany - informuje tabloid.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska to kolejne znane osoby, które zdecydowały się zmianę miejsca zamieszkania. W lipcu informację o przeprowadzce poinformowała Klaudia Halejcio. Aktorka wraz z partnerem kupiła duży dom z imponującym wnętrzem i ogromnym ogrodem, gdzie jej rodzina może spędzać wolny czas.

Więcej o:
Copyright © Agora SA