Klaudia Halejcio pokazała wnętrza nowego domu. Ociekają luksusem. "Ja pie***le, jaka chata!"

Klaudia Halejcio, po urodzeniu córki, razem z partnerem wyprowadziła się do większego lokum. Od niedawna mieszkają w luksusowej rezydencji, a aktorka właśnie pokazała, jak wyglądają wnętrza jej nowego domu.

2 czerwca 2021 roku Klaudia Halejcio i jej partner Oskar zostali rodzicami. Córce dali na imię Nel. Aktorka szybko po porodzie pochwaliła się swoim szczęściem w social mediach. W jednym z ostatnim wywiadów przyznała, że wraz z ukochanym planują zakup domu. Niedawno pokazała zdjęcie, na którym pozuje przed okazałą rezydencją. Teraz uchyliła rąbka tajemnicy i pochwaliła się, jak wygląda wnętrze willi.

Zobacz wideo

Klaudia Halejcio pokazała wnętrze nowego domu

Spekulacje o uwiciu przez zakochanych wymarzonego gniazdka, krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Aktorka przyznała, że udało im się znaleźć idealny dom. Przed porodem mieszkała w stylowo urządzonym apartamencie, a od niedawna cieszy się eleganckim domem, który ma ponad 500 m2.

Fani wyczekiwali, aby zobaczyć wnętrza rezydencji. Ostatnio Klaudia pokazała zdjęcie, na którym pozuje w jasnej, długiej sukni na tle marmurowych schodów. Uwagę od razu przykuwa ogromna przestrzeń. W domu dominują jasne barwy i przytulne dodatki. Są też elementy drewna i szkła. Na InstaStories aktorki można zobaczyć też kuchnię, w której przeważają ciemne kolory. Duża część willi jest przeszklona. Za oknami widać, że rezydencja usytuowana jest w otoczeniu natury. Klaudia może zabierać Nel na spacery bez obawy, że wścibscy paparazzi zrobią jej zdjęcie.

 

Wnętrza pełne przepychu nie umknęły uwadze fanów. W komentarzach posypały się komplementy.

Ja pie***le, jaka chata!
Wow, nie mogę się napatrzeć na wnętrze.
Dom petarda! Pięknie.

Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć kolejne zakamarki domu aktorki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.