Alicja Boratyn z Blog 27 szuka pracy. "Pracowałam jako kelnerka, angielski na poziomie B2". Jedna z gwiazd już ruszyła z pomocą

Alicja Boratyn, była wokalistka młodzieżowego zespołu Blog 27, opublikowała wpis, w którym poinformowała, że szuka pracy. Dokładnie opisała swoje doświadczenie zawodowe.

Alicja Boratyn i Tola Szlagowska tworzyły w latach 2005-2008 popularną formację Blog 27. Dwie nastolatki podbiły polski rynek muzyczny i wydały dwa albumy. Dziewczyny jednak przestały się dogadywać, a Alicja poinformowała, że odchodzi z zespołu ze względu na osobiste i artystyczne różnice między nią a Tolą. Po latach obie spróbowały swoich sił w branży muzycznej, jednak nie udało się się zrobić kariery na miarę Blog 27. Branża muzyczna nie jest łaskawa i doskonale wie o tym sama Boratyn.

Zobacz wideo Nową pracę rozpoczęła również Izabela Janachowska

Alicja Boratyn z Blog 27 szuka pracy. "Pracowałam jako kelnerka, angielski na poziomie B2". Jedna z gwiazd już ruszyła z pomocą

Ala udostępniła na prywatnym profilu na Facebooku wpis, w którym wprost poinformowała, że szuka pracy. Opisała swoje doświadczenia zawodowe, a także nabyte umiejętności. Czytamy, że wokalistka skończyła Kulturoznawstwo, pracowała jako kelnerka i menedżerka, a także zna angielski na poziomie B2. Podkreśliła również, że ważne są dla niej aspekty ekologiczne.

Hej! Szukam pracy. Wiele lat poświęciłam śpiewaniu i tworzeniu muzyki, w między czasie zdobywałam inne umiejętności. Skończyłam Kulturoznawstwo, więc odnalazłabym się w szeroko pojętym sektorze kultury. Z racji wieloletniego bycia wokalistką i współpracy z wytwórniami muzycznymi jestem na bieżąco z funkcjonowaniem przemysłu muzycznego i koncertowego. Pracowałam jako kelnerka i menrdżerka w restauracji DOM i DOM SKLEP, dzięki czemu zdobyłam umiejętności administracyjne, zarządzania oraz pracy w zespole. Cenię i są mi bliskie aspekty ekologiczne, środowiskowe oraz działania na rzecz zwierząt. Angielski na poziomie B2, posiadam prawo jazdy. Będę bardzo wdzięczna za rozpuszczenie wici i każde info.

Znajomi Boratyn od razu ruszyli z pomocą. Podobnie zresztą jak Matylda Damięcka.

jołjoł. na priv napisałam.

Trzymamy kciuki za znalezienie wymarzonej pracy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.