Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub! Panna młoda wybrała przezroczystą suknię ślubną. Dodatki robią robotę

Krzysztof Ibisz już po ślubie! Prezenter pochwalił się na Instagramie ślubną fotografią z żoną Joanną.

Krzysztof Ibisz zaskoczył wszystkich, publikując na Instagramie zdjęcie ze swojego ślubu. Prezenter ożenił się z Joanną Kudzbalską, uczestniczką "Top Model" i lekarką pracującą w jednym ze szpitali powiatowych. Para młoda pięknie się prezentowała, a Joanna wybrała oryginalną suknię ślubną.

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

Przeczytaj także: Krzysztof Ibisz żartuje w sieci z ukochanej. "Jeśli wasza narzeczona ma ciągły PMS"... Miało być zabawnie, ale nie wyszło

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub! Panna młoda wybrała przezroczystą suknię ślubną

Krzysztof Ibisz opublikował na Instagramie ślubne fotografie. Pozuje na nich z Joanną, oboje stoją bokiem do obiektywu i chwalą się obrączkami. Widać, że modelka wybrała lekko przezroczystą suknię ślubną bez dekoltu i z długimi rękawami. Góra kreacji przypomina suknie vintage. Do tego dobrała skromny wianek i rzucające się w oczy kolczyki.

Szczęśliwi razem. Krzysztof i Joanna Ibisz - napisał prezenter.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje, do których oczywiście się przyłączamy!

 

To już trzeci ślub Krzysztofa Ibisza. W latach 1998–2004 był mężem dziennikarki Anny Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Od 2005 do 2009 był żonaty z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. 

W przypadku relacji z Joanną, Krzysztof Ibisz bardzo długo nie potwierdzał, że jest zaręczony. To Joanna Kudzbalska pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym z brylantem. Kobieta pracuje jako modelka. Jest również lekarką w jednym ze szpitali powiatowych. Kudzbalska jest młodsza od narzeczonego o 27 lat. Różnica wieku nie jest dla nich problemem i od kilkunastu miesięcy tworzą zgraną parę.

Więcej o: