Włosy Tomasza Kammela zapłonęły w obecności Enrique Iglesiasa: Raczej nie liczcie na jego pomoc

Tomasz Kammel przypomniał na Instagramie sytuację sprzed lat. Gdy był w towarzystwie Enrique Iglesiasa, jego włosy zaczęły płonąć. Prezenter na długo zapamiętał tę wpadkę i postanowił pokazać zdjęcia z tego wieczoru.

Tomasz Kammel poczuł nostalgiczny nastrój i postanowił przypomnieć na Instagramie wydarzenia z sylwestra w 2001 roku, który był iście ognisty. Na scenie w studio TVP wystąpił wówczas uwielbiany do dzisiaj Enrique Iglesias. Pech chciał, że wokalista był świadkiem wpadki prezentera. Na scenie zapaliły mu się włosy, a Tomasz Kammel nie mógł liczyć na pomoc gwiazdy. 

Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

Tomasz Kammel zaliczył ognistą wpadkę w obecności Enrique Iglesiasa

Tomasz Kammel w 2001 roku prowadził sylwestra w TVP, a gwiazdą wieczoru był Enrique Iglesias. Dziennikarz wieczór ten zapamiętał po dziś dzień. Wszystko za sprawą kompromitującej wpadki. Teraz wrócił wspomnieniami do tego wydarzenia. Na jego Instagramie pojawiły się trzy zdjęcia. Pierwsze z nich opatrzył słowami "Uwaga. Drastyczne zdjęcie!". 

Na drugiej fotografii widać krzyczącego dziennikarza, który z przerażeniem łapie się za głowę. Obok niego można zauważyć palące się sztuczne ognie. Za Tomaszem Kammelem stoi wokalista, który z nieskrywanym rozbawieniem pokazuje na niego palcem. W opisie prezenter zdradził, że Enrique nie pomógł mu w ugaszeniu pożaru, ale jego nagła reakcja zwróciła uwagę osoby stojącej obok Kammela, która uratowała go z opresji i ugasiła pożar na jego głowie. 

Jeśli zapalą się wam włosy w obecności Enrique Iglesiasa, to raczej nie liczcie na jego pomoc. A prawda jest zgoła odwrotna. Jego reakcja zwróciła uwagę kogoś stojącego obok, kto mnie natychmiast ugasił. A z Enrique zostaliśmy kumplami, choć dzwonimy do siebie rzadko. Pamiętacie pierwszą połowę lat 2000 i szał na jego punkcie, gdy przyjeżdżał do Polski? - napisał prezenter.
 

W komentarzach internauci przyznali, że Tomasz Kammel ma co wspominać ze spotkania z Enrique Iglesiasem. Fani dodali również, że pomimo upływu lat zarówno wokalista, jak i prezenter w dalszym ciągu świetnie wyglądają. Podzielacie zdanie internautów? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.