Wstrząsające słowa Krystyny Przybylskiej o śmierci córki. "Mam takie wrażenie, jakby wyjechała i miała wrócić"

Krystyna Przybylska w rozmowie z Dorotą Wellman w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o stracie córki. Mama Anny Przybylskiej przyznała wprost, że wciąż nie dociera do niej to, co się wydarzyło.

Krystyna Przybylska, mama zmarłej Anny Przybylskiej, gościła w "Dzień dobry TVN", gdzie udzieliła wywiadu Dorocie Wellman. We wzruszających słowach wspomniała córkę i wprost przyznała, że wciąż nie otrząsnęła się po stracie dziecka. 

Zobacz wideo Piaseczny porównał Bieniuk do Przybylskiej. Co ona na to? "Wzrusza mnie to, ale nie będę płakać"

Sławomir i Kajra"Taniec z Gwiazdami". Sławomir poszedł w ślady Klimenta. Kolejne wyznanie w show

Krystyna Przybylska o śmierci córki

Mama Anny Przybylskiej wspominając córkę przyznała, że widzi ją w swoich wnukach. Jak twierdzi, najbardziej do mamy podobny jest najmłodszy syn aktorki i Jarosława Bieniuka. 

Najbardziej widzę ją w Jaśku, ale muszę powiedzieć, że Oliwia teraz nagle ma jej uśmiech, ruchy... Jakby stała z Anią, to by powiedzieli, że cała Ania, a jak stoi z Jarkiem, to się mówi, że Jarek.

Krystyna Przybylska mocno odczuła ostatnie miesiące. Wspomniała, że dwa razy przeszła COVID-19 i bardzo źle się czuła. Za pierwszym razem, w lutym, zachorował również jej mąż, który wskutek choroby zmarł. Jak przyznaje, przy życiu trzyma ją praca:

Ja się rzuciłam w pracę, akcje społeczne. Bałabym się być sama w domu ze swoimi myślami. Zdaje się, że to mnie napędza. (...) Nie pokazuję łez, bo każdy się boi osób płaczących.

Mama Przybylskiej zapowiedziała także film dokumentalny o córce, zawierający nieopublikowane nigdy wcześniej prywatne materiały.

To ma być dokument i na dokument się zgadzam. To na pewno potrwa i musimy się przygotować. Mamy mnóstwo filmów, mnóstwo zdjęć. Zawsze jak wyjeżdżali, to dużo rzeczy nagrywali.

Na koniec rozmowy Przybylska wyznała, że wciąż nie dotarło to do niej, że jej córka już nigdy nie wróci.

Strasznie mi jej brakuje. Mam czasem takie wrażenie, jakby wyjechała i miała zaraz wrócić.

Kuba Wojewódzki, Małgorzata RozenekWojewódzki znów uderza w Rozenek. "Jest zrozpaczona, sprzedaje wszystko"

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Miała raka trzustki.

Więcej o: