Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zabrali córkę w podróż. Nadziejka dała im popalić

Zofia Zborowska z Andrzejem Wroną spacerują ulicami Krakowa. To ich pierwsza wspólna podróż z niedawno narodzoną córką.

Zofia Zborowska chętnie dzieli się w sieci kadrami z prywatnego życie. Szczególne miejsce zajmują jej relacje związane z macierzyństwem. Nadziejka ma już za sobą pierwszą wycieczkę - rodzice zabrali ją do Krakowa.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała wzruszające nagranie, jak jej pies poznaje córeczkę

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona w pierwszej podróży z Nadziejką

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona postanowili na chwilę odetchnąć i wyrwać się z Warszawy. Na miejsce swojej podróży wybrali Kraków. To pierwszy wyjazd pary z niedawno narodzoną córką Nadziejką. Jak się okazuje, kilkutygodniowa pociecha dała się rodzicom we znaki, o czym aktorka napisała w swojej relacji na Instagramie. Nie wiadomo, czy nie spodobał się jej Kraków, czy zmęczyła ją podróż.

Para zatrzymała się w popularnym i bardzo ekskluzywnym hotelu na krakowskim Kazimierzu. Ostatnio zresztą hotel "Rubinstein" gościł wiele gwiazd, gdyż swoje wesele urządzili tam Anna Cieślak i Edward Miszczak.

Sobotni wieczór Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spędzili na romantycznej kolacji we dwoje. Oboje napisali w sieci, że to randka.

 

W niedzielne południe rodzina odwiedzili Krakowski Rynek i scerowała z wózkiem uliczkami Kazimierza. Cały czas dzielnie towarzyszyła im Wiesia, wierny psiak uwielbiany przez fanów pary.

Wizyta w Krakowie nie była przypadkowa. W sobotę, 4 września, siatkarska reprezentacja naszego kraju grała w stolicy Małopolski jedno z ważniejszych spotkań. W Tauron Arenie Kraków Polacy rozegrali mecz z Serbią w siatkarskich Mistrzostwach Europy 2021. Andrzej Wrona postanowił wspierać naszą reprezentację, co uwiecznił na swoim Instagramie.

Życzymy udanego wypoczynku całej rodzinie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.