Izabella Scorupco za granicą zasłynęła rolą w "GoldenEye", gdzie u boku Pierce'a Brosnana wcieliła się w dziewczynę Bonda. W Polsce sławę przyniósł jej angaż w filmie "Ogniem i mieczem". Jej kariera aktorska zapowiadała się obiecująco, ale Izabella postanowiła skupić się na dzieciach. Doczekała się córki Julii ze związku z hokeistą Mariuszem Czerkawskim. Ma także syna Kubę, którego ojcem jest specjalista branży PR, Jeffrey Raymond. Dzieci aktorki już są dorosłe, a Izabella nie ukrywa dumy z nich. Tym razem opublikowała zdjęcie z Julią z okazji ukończenia przez nią studiów. W komentarzach nie zabrakło słów zachwytu na temat wyglądu nie tylko Juli Scorupco, ale przede wszystkim jej znanej mamy.
Izabella Scorupco wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Teraz pochwaliła się na Instagramie sukcesem 24-letniej córki, która ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco. Uczelnia uchodzi za jedną z najlepszych w Stanach Zjednoczonych. Z tej okazji dumna mama nie szczędziła córce ciepłych słów.
Mój skarb. Udało ci się ukończyć szkołę. Klasa 2020 (ale w 2021). Cóż za magiczny i emocjonalny dzień, tyle niesamowitych wspomnień po czterech latach ciężkiej pracy. Jestem dumna. Gratulacje - napisała aktorka.
Izabella w tym roku obchodziła 51. urodziny. Na opublikowanym zdjęciu aktorka ubrana w prosty biały t-shirt i jeansy pozuje ze starszą pociechą. W komentarzach nie zabrakło głosów, że wyglądają jak siostry, a córka to wykapana mama.
Wyglądacie jak siostry.
Najpiękniejsze.
Chcę pani napisać, że córka to cała mama - czytamy.
Wy również widzicie podobieństwo?
Rozenek mówiła w TVN24 o posiedzeniu komisji sejmowej. Nagle padło pytanie o Dodę
Gwiazdor disco polo został dziadkiem po trzydziestce. Osiem miesięcy wcześniej urodziła mu się córka
Widzowie nie wierzyli, że tak przetłumaczono wypowiedź Trumpa. TVN24 zabiera głos
Żona polityka PiS wspiera WOŚP. Wystawiła na licytację pamiątkę
Książę William stoi przed wyjątkowo trudną misją. Zawrzało po decyzji premiera Wielkiej Brytanii
Gortat ma starszą od siebie żonę. Koszykarz wygadał się, ile lat ich dzieli
Klaudia i Valentyn z "Rolnika" opuścili szpital. Para pochwaliła się nowym zdjęciem syna
Kubicka pokazała SMS-a, jakiego dostała. Zalała się łzami
Po tym pytaniu o Rozenek i Dodę zawrzało. Miażdżąca przewaga jednej z odpowiedzi czytelników Plotka