Córka Izabelli Scorupco w amerykańskim "Vogue'u". Julia Scorupco pozuje u boku światowej gwiazdy

Córka Izabelli Scorupco, Julia, podzieliła się na Instagramie fotografią w towarzystwie gwiazdy nominowanej do Oscara. Fotografia trafiła na stronę internetową prestiżowego magazynu.

Aktorka Izabella Scorupco i hokeista Mariusz Czerkawski byli małżeństwem przez dwa lata. Para pobrała się w 1996, a rozwiodła w 1998 roku. Owocem miłości Izabeli i Mariusza jest córka, Julia Scorupco, która w tym roku skończy 24 lata. Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Kalifornijskim wychowywała się głównie w Szwecji i USA, gdzie do tej pory mieszka ze swoja mamą. Julia ostatnio udostępniła na Instagramie zdjęcie, które dowodzi, że obraca się w najlepszych możliwych kręgach Hollywood.

Zobacz wideo Izabella Scorupco tańczy na własnym weselu

Córka Izabelli Scorupco w amerykańskim "Vogue'u". Pozuje u boku światowej gwiazdy

Julia Scorupco, podobnie jak jej mama, prowadzi konto na Instagramie. Profil 24-latki śledzi 32 tys. obserwatorów. Niedawno Julia podzieliła się zaskakującą fotografią, na której pozuje w towarzystwie Carey Mulligan - aktorki nominowanej na tegorocznych Oscarach w kategorii najlepszej kobiecej roli pierwszoplanowej w filmie "Obiecująca. Młoda. Kobieta.". Co więcej, zdjęcie pojawiło się na stronie internetowej amerykańskiego "Vogue'a". Julia podpisała je krótko, ale wymownie:

Drużyna marzeń.

Zdjęcie, na którym pozuje córka Izabelli Scorupco, znalazło się w artykule poświęconym stylizacji Carey Mulligan. Amerykański "Vogue" zachwycał się jej suknią z kolekcji Valentino Couture.

Julia ScorupcoJulia Scorupco fot. screen - Instagram @juliascorupco

Okoliczności fotografii nie są znane. Czyżby Julia planowała pójść w ślady mamy i spróbować swoich sił w aktorstwie?

Przypominamy, że Izabella Scorupco wychowuje także syna Kubę (ur. w 2003 roku), którego ojcem jest specjalista branży PR Jeffrey Raymond. Warto również dodać, że półtora roku temu Izabella stanęła trzeci raz na ślubnym kobiercu i poślubiła szwedzkiego biznesmena Karla Rosengrena. Ślub odbył się w Hollywood, a aktorka wyglądała na nim olśniewająco.