Olga Buława wyszła za mąż. Pokazała ukochanego i obrączki. Suknia klasyczna i bardzo lekka

Olga Buława wyszła za mąż. Zdobywczyni tytułu Miss Polski 2018 pochwaliła się zdjęciami ze ślubu na Instagramie. Po raz pierwszy pokazała też swojego wybranka.

Olga Buława od dłuższego czasu przygotowywała się do tego ważnego dnia. Ostatnio na Instagramie poinformowała, że właśnie nadszedł. Miss Polski 2018 roku wyszła za mąż. Zamieściła zdjęcia, na których pozuje w plenerze w ramionach ukochanego. Świeżo upieczone małżeństwo zdecydowało się na sesję w pięknym miejscu nad jeziorem.

Zobacz wideo Wersow sześć lat temu wzięła udział w wyborach miss. Jest nie do poznania

Olga Buława wyszła za mąż. Pokazała zdjęcia ze ślubu

Zdobywczyni tytułu najpiękniejszej Polki zapozowała z mężem nad wodą. Na ten wyjątkowy dzień wybrała długą białą suknię o klasycznym kroju. Długie, przezroczyste i lekko bufiaste rękawy nadały lekkości kreacji. Panna młoda miała rozpuszczone włosy ozdobione błyszczącą opaską. W ręce trzymała mały bukiet złożony z białych róż. Pan młody również postawił na prostotę i elegancję - założył czarny garnitur, białą koszulę i muchę. Olga Buława nie zamieściła komentarza, natomiast dodała datę ślubu - 27 sierpnia. W hasztagach oznaczyła, że uroczystość odbyła się w Świnoujściu. Jej wybrankiem jest Igor Pilewicz, który jest menedżerem gwiazd. On również na swoim instagramowym koncie zamieścił kadry z sesji plenerowej. Na jednym z ujęć widać mocno zaokrąglony brzuch. Para jeszcze w tym roku zostanie rodzicami. Pod zdjęciami posypały się gratulacje. Życzenia złożyli m.in. Dawid Kwiatkowski i Lil Masti.

 
Gratulacje Olga! Wszystkiego, co najlepsze dla was! Prezentowaliście się pięknie.
Do twarzy Ci z mężem. Moje gratulacje dla was.
jestem zakochana w tych zdjęciach! Jak pięknie - napisali fani na Instagramie.

My również przyłączamy się do życzeń i gratulujemy młodej parze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.