Miss Polski szykuje się do wielkiego dnia: Ostatnia prosta przed ślubem. Na zdjęciu pozuje w bieliźnie w zaawansowanej ciąży

W życiu Olgi Buławy, która w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Polski, nastaną niebawem spore zmiany. Nie tylko zostanie mamą, ale zmieni też status związku. Na Instagramie poinformowała, że niebawem odbędzie się jej ślub. Przy okazji zdradziła, czy stresuje się tak ważnym wydarzeniem.

Olga Buława w trzydzieste urodziny pochwaliła się radosną nowiną i zdradziła, że spodziewa się dziecka. Okazuje się, że Miss Polski 2018 wkrótce zmieni również nazwisko. Olga zdradziła na InstaStories, że wychodzi za mąż jeszcze w tym miesiącu. Co wiadomo o jej przyszłym mężu? 

Zobacz wideo One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?

Marcela Leszczak, Misiek KoterskiLeszczak wbija szpilę Koterskiemu. "Cieszę się, że Frysio może żyć w niewiedzy, bez wstydu"

Olga Buława bierze ślub

Olga Buława szerszej widowni dała poznać się w programie "No to lecę!", w którym pokazane są kulisy pracy stewardess i stewardów PLL LOT. Na swoim koncie ma zdobycie nie tylko tytułu Miss Polski 2018, ale reprezentowała również nasz kraj na prestiżowych wyborach Miss Universe 2019, z których wróciła z tytułem Miss Universe Congeniality.

Modelka w przeszłości miała być związana z Maciejem Musiałem, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Olga na nowo ułożyła sobie życie u boku innego mężczyzny i zdradziła na Instagramie, że jeszcze w sierpniu staną na ślubnym kobiercu. Przyznała, że przed tak ważnym dniem nie odczuwa stresu, ale być może ujawni się on w dniu ślubu. Przyszłe panny młode zazwyczaj bardzo przeżywają ten wyjątkowy dzień, a tu dodatkowym elementem jest również zaawansowana ciąża modelki.

Ostatnia prosta przed ślubem. Jak to jest z tym stresem? Póki co, nie czuję, żeby mnie dopadał, ale faktycznie wszyscy o to pytają - napisała przyszła mama.
 

Buława nie afiszuje się związkiem w mediach społecznościowych, a na Instagramie na próżno szukać romantycznych zdjęć z ukochanym. Do tej pory nie wyjawiła, kim jest jej wybranek i przyszły ojciec dziecka. Modelka życie prywatne trzyma z dala od mediów. Na Instagramie padło pytanie, czy Olga zamierza zorganizować baby shower. Buława przyznała, że teraz zajęta jest organizowaniem ślubu, ale może jeszcze zmieni zdanie na ten temat. 

Chyba nie będzie, chociaż może jeszcze zmienię zdanie - odpowiedziała fance.

Wojtek Szczęsny miał wypadek samochodowyWojciech Szczęsny po fatalnym meczu z Udinese Calcio miał samochodową stłuczkę

Mamy nadzieję, że w tym wielkim dniu podzieli się zdjęciami ze ślubu. Z pewnością jako panna młoda będzie wyglądać olśniewająco. 

Więcej o: