Edyta Pazura rozkręciła nowy biznes. "Zaangażowano setki osób, które dzięki temu projektowi mają pracę". Pomagał jej mąż

Od niedawna w sklepie Edyty Pazury Sky and Soul możemy kupić biżuterię. Okazuje się, że projekt był przygotowywany od dłuższego czasu.

Edyta Pazura prowadzi już internetowy butik z odzieżą, szczególną popularnością cieszy się kolekcja jej dresów. Teraz do dystrybucji wypuszczono kolejne produkty. Tym razem celebrytka do projektu zaangażowała swojego męża.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Pazurowie stworzyli kolekcję biżuterii

We współpracy z Cezarym Pazurą powstała kolekcja biżuterii dla kobiet i mężczyzn. Jak zdradziła Edyta, projekt był przygotowywany od kilkunastu miesięcy. Żona aktora opowiedziała również o okolicznościach, w których w jej głowie zakiełkowała myśl o własnej biżuterii.

 
Wszystko zrodziło się od pytania Czarka, który zapytał mnie, co sądzę o biżuterii dla mężczyzn i ogólnie, czy do tej danej stylizacji, którą miał tamtego pamiętnego dnia na sobie, pasowałaby mu sygnet i łańcuch i wówczas zapaliła mi się żarówka.

Kolekcję biżuterii promuje piękne zdjęcie małżeństwa. Cezary Pazura w białej koszuli z łańcuchem i sygnetem na palcu obejmuje nagie plecy żony. Ta ma na sobie podwójny naszyjnik z geometrycznymi zawieszkami.

Pazurowie zdecydowali się na szlachetny gest

Premiera kolekcji zbiegła się z niespokojną sytuacją na świecie. Edyta Pazura w poście na Instagramie przyznała, że nie mogła przełożyć daty startu sprzedaży biżuterii, ale z uwagi na trudną sytuację na Bliskim Wschodzie zdecydowała się na przekazanie częściowego dochodu ze sprzedaży na fundację, która pomaga kobietom w Afganistanie.

 
Zdajemy sobie sprawę, jak ciężka jest obecna sytuacja na świecie. Nasz projekt był przygotowany i planowany od kilkunastu miesięcy. Zaangażowano w niego setki osób, które dzięki temu projektowi mają pracę. Nie byliśmy w stanie przenieść premiery, jednak zdecydowaliśmy się, że CAŁY dochód uzyskany do jutra do godziny 15:00, będzie przekazany na organizacje Women for Afghan Women. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Widzieliście już kolekcję biżuterii Pazurów? Jak wam się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.