Phoebe Dynevor z "Bridgertonów" i Pete Davidson rozstali się. Romans zakończył się po pięciu miesiącach

Gdy wyszło na jaw, że Phoebe Dynevor z "Bridgertonów" i Pete Davidson randkują, mało kto dawał im szansę na trwałą relację. Wszystko za sprawą bujnego życia uczuciowego komika. Okazuje się, że do listy jego byłych partnerek aktorka właśnie dołączyła.

Phoebe Dynevor momentalnie zdobyła międzynarodową sławę za sprawą hitowej produkcji "Netflixa", "Bridgertonowie". Na początku marca pojawiły się plotki, że aktorka nie jest już singielką. U jej boku zauważono Pete'a Davidsona, który ma opinię casanowy. Para przez kilka miesięcy godziła obowiązki zawodowe z randkowaniem, ale ostatecznie postanowili się rozstać. 

Zobacz wideo Najpopularniejsze pary na Instagramie

Phoebe Dynevor i Pete Davidson już nie są parą

Gwiazda "Bridgertonów" jeszcze miesiąc temu była widziana w towarzystwie amerykańskiego komika podczas randki na Wimbledonie, gdzie nie szczędzili wobec siebie uczuć. Nic nie zapowiadało, że w ich związku pojawiły się problemy. Okazuje się jednak, że z powodu napiętych grafików i trudności z podróżowaniem (Pete mieszka i pracuje w USA, Phoebe - w Wielkiej Brytanii), relacja zakończyła się po pięciu miesiącach. 

Jak donosi "The Sun", gorący romans aktorki i komika zakończył się tak nagle, jak się rozpoczął. Jak wyjawili bliscy znajomi pary, przyczyną rozstania była praca a także dzieląca ich odległość. Napięte harmonogramy zaczęły utrudniać im widywanie się.

Związek Pete'a i Phoebe był prawdziwym huraganem i od samego początku oboje troszczyli się o siebie. Ale w miarę upływu czasu stało się oczywiste, że to będzie trudna relacja. Odległość ich przytłoczyła - poinformowało źródło.
 

Aktorka pracuje nad drugim sezonem "Bridgertonów", który nagrywany jest w Wielkiej Brytanii, a Pete jest zajęty kręceniem kolejnych odcinków "Saturday Night Live". Komik ma na swoim koncie sporo rozstań z gwiazdami. W przeszłości spotykał się z Arianą Grande, Kaią Gerber, czy Kate Beckinsale

Według fanów Phoebe i Pete mieli zadatki na tytuł najgorętszej pary Hollywood, jednak ich związek na odległość nie przetrwał próby czasu. Pasowali do siebie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.