Julia Wieniawa zwiedza nocą Monte Carlo w towarzystwie Grażyny Szapołowskiej. Obie postawiły na eleganckie stylizacje

Eurotrip Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego trwa w najlepsze. Teraz zwiedzają Monako, gdzie spotkali się z wyjątkowym przewodnikiem. Po mieście oprowadzała ich Grażyna Szapołowska. 22-letnia aktorka pochwaliła się zdjęciami w sieci.

Julia Wieniawa postanowiła maksymalnie wykorzystać wakacyjny urlop. Niedawno raczyła fanów fotkami z Paryża, którym się zachwycała, a teraz zawitała do Monako. Aktorka relacjonuje podróż na InstaStories i ku zaskoczeniu fanów zdradziła, że spotkała w Monte Carlo jedną z czołowych polskich aktorek. Grażyna Szapołowska została przewodnikiem Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Zobacz wideo Julia Wieniawa tłumaczy, o co chodzi z jej dramatem i "brzydkim zdjęciem na wikipedii

Grażyna Szapołowska oprowadza Julię Wieniawę po Monte Carlo 

Julia Wieniawa w Monako wynajęła luksusowy apartament, z którego rozpościera się zachwycający widok na Lazurowe Wybrzeże. W Paryżu mieszkała w hotelu z widokiem na operę. Widać, że na urokliwych miejscach nie zamierza oszczędzać. Aktorka i Nikodem na miejscu spotkali się z influencerką Izabellą Budryn, która oprowadzała ich po Monte Carlo.

Na wieczornej kolacji Julia i Nikodem zameldowali się w Hotelu de Paris, gdzie spotkali Grażynę Szapołowską. Aktorka przejęła obowiązki Izabelli Budryn i pokazała stolicę Monako młodszej koleżance po fachu. Julia oczywiście pochwaliła się zdjęciami na InstaStories i z jej opisu wynika, że Grażyna Szapołowska doskonale zna Monte Carlo i czuje się tam jak w domu. 

Cofam wczorajsze ogłoszenie mnie jako osoby organizującej wycieczki po Monako. Dziś mieliśmy najlepszą przewodniczkę po Monte Carlo nocą ever, a ja wymiękam. Oddaję pałeczkę i chylę czoła - napisała pełna uznania aktorka.

Julia Wieniawa zwiedza Monte Carlo w towarzystwie Grażyny SzapołowskiejJulia Wieniawa zwiedza Monte Carlo w towarzystwie Grażyny Szapołowskiej Fot. Instagram/ juliawieniawa

Tego wieczoru każda z nich miała na sobie elegancką, czarną kreację. Julia postawiła na długą sukienkę i sandałki na obcasie związane na kostce. Spodziewaliście się, że Julia Wieniawa koleguje się z Grażyną Szapołowską? Po relacjach na Instagramie widać, że bawiły się świetnie. Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.