Francuskie wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Zatrzymali się w bajecznym hotelu, cena za noc przyprawia o zawrót głowy

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się na eurotrip samochodem. Aktualnie przebywają w Paryżu, gdzie zwiedzają największe atrakcje turystyczne. Odhaczyli już Luwr, a aktorka pokazała, w jakim miejscu się zatrzymali. Luksusowe wnętrza w hotelu robią wrażenie, jednak to widok z okna zachwyca najbardziej.

Julia Wieniawa być może pozazdrościła kamperowego wypadu Małgorzacie Rozenek i spontanicznie wybrała się z Nikodemem Rozbickim w podróż samochodem po Europie. Zaczęli od Amsterdamu, a teraz zwiedzają miasto miłości, czyli Paryż. Zakochani nocują w bardziej komfortowych warunkach, niż "Perfekcyjna". Aktorka chętnie relacjonuje podróż na Instagramie. Pokazała, w jakim hotelu się zatrzymali. Luksusów nie brakuje, a ten widok jest cudowny! 

Zobacz wideo Julia Wieniawa reaguje na body shaming. "Kobieta drugiej kobiecie!"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zwiedzają Paryż. Zatrzymali się w luksusowym hotelu 

Julia Wieniawa przyznała, że pierwszy raz w życiu podróżuje samochodem po największych miastach Europy. Wspólnie z Nikodemem relacjonowali wizytę w Luwrze i pochwalili się zdjęciem z Mona Lisą. Aktorka długo nie trzymała fanów w niepewności i na InstaStories oprowadziła swoich obserwatorów po apartamencie, w jakim zamieszkali na kilka dni. Zatrzymali się w paryskim InterContinental. Ceny za noc różnią się w zależności od wybranego pokoju. 

Julia nagrywała, jak wygląda przestronna łazienka z wanną i prysznicem, salon z wygodnymi sofami, czy zapierający dech w piersiach widok na gmach opery. Za noc w takich luksusach musiała zapłacić od dwóch do nawet pięciu tysięcy złotych. 

Zawsze marzyłam o hotelu z widokiem, ale nie sądziłam, że aż z takim - napisała aktorka.
 

W komentarzach fani również byli pod wrażeniem tymczasowego noclegu aktorki. Trzeba przyznać, że cały apartament wygląda, jak z okładki czasopisma o ekskluzywnych wnętrzach.  

Żartujesz - napisała Weronka Rosati
Ale czad - dodała Maffashion.
Czysta perfekcja - czytamy.

Więcej zdjęć apartamentu możecie obejrzeć w naszej galerii. Też chcielibyście zatrzymać się w takich warunkach? 

Więcej o: