"Milionerzy". Prawdziwe nazwisko Diane Keaton warte ćwierć miliona złotych. "Czy to może być aż tak podchwytliwe pytanie?"

W powtórce 411. odcinka "Milionerów" uczestnik, kiedy usłyszał pytanie za ćwierć miliona, nie mógł uwierzyć, że nie ma tam drugiego dna. Pomimo wszystko, zdecydował się zaryzykować. Słusznie?

Jan Sękowski o milion walczył już w poprzednim odcinku "Milionerów". Czas antenowy przerwał jego zmagania z pytaniami, ale mężczyzna powrócił z nową energią w 411. odcinku dziewiątej serii popularnego programu. Po pytaniu o Interpol, przyszedł czas na Diane Keaton.

"Milionerzy". Padło pytanie o prawdziwe nazwisko Diane Keaton

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Po usłyszeniu pytania i wariantów odpowiedzi, uczestnik głośno zastanawiał się, czy na pewno dobrze zrozumiał Huberta Urbańskiego.

Jak ma naprawdę na nazwisko Diane Keaton, grająca tytułową Annie Hall w filmie Woody'ego Allena?

  • A. Diane
  • B. Keaton
  • C. Annie
  • D. Hall

Jan ewidentnie czuł się skonfundowany. Do wyboru odpowiedzi podchodził z ogromną ostrożnością, bowiem we wcześniejszych odcinkach pozornie łatwe pytania, okazywały się pułapką.

Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek miał na nazwisko Diane albo Annie. Czy to naprawdę może być tak podchwytliwe pytanie? I ma na nazwisko Keaton - zastanawiał się uczestnik.

W końcu poprosił prowadzącego o zaznaczenie odpowiedzi D.

"Milionerzy". Jakie jest prawdziwe nazwisko Diane Keaton? Znamy odpowiedź

Jak się okazuje, hollywoodzka gwiazda rzeczywiście ma na nazwisko tak, jak jej filmowa bohaterka. Co więcej, imieniem Annie zwracają się do Diane osoby z jej najbliższego otoczenia. Bohaterka wielokrotnie nagradzanego filmu Woody'ego Allena była wzorowana na postaci dziewczyny reżysera, którą wówczas była Keaton.

Diane Hall. Keaton to panieńskie nazwisko jej matki - wyjaśnił Hubert Urbański.

Jak uważacie, to pytanie było warte 250 tysięcy złotych? Wiedzieliście, że Diane Keaton to tak naprawdę Annie Hall?

Więcej o: