Quebonafide i Natalia Szroeder na weselu Solara. Weszli na scenę i zaśpiewali wielki hit Górniak! To trzeba usłyszeć

Wesele Solara i Magdaleny Dubrawskiej było wielką imprezą, na której pojawili się najbardziej znani polscy raperzy. Wśród gości znaleźli się także Natalia Szroeder i Quebo, a ich występ zdobędzie wasze serca.

30 lipca raper Solar, a właściwie Karol Poziemski, ożenił się z matką swojego dziecka, Magdaleną Dubrawską. Nagrania z wesela szybko przedostały się do sieci i wzbudziły wiele emocji. Przyjaciele młodej pary postanowili zrobić im niespodziankę i po prostu dać czadu! Na scenie wystąpili m.in. Mata, Bedoes, Białas czy Jan Rapowanie. Jednak to wykonanie Natalii Szroeder i Quebo poruszyło wszystkich najbardziej.

Zobacz wideo Quebo opiekował się córką... Siwiec

Quebonafide i Natalia Szroeder zaśpiewali razem znany hit. Jak romantycznie! "Aż mam ciary. Widać, że zakochani"

Natalia Szroder i Quebonafide w prezencie dla młodej pary wykonali piękny utwór "Dumka na dwa serca", który reklamował film "Ogniem i mieczem". Całą sytuację nagrał jeden z gości, a krótki fragment zamieścił na TikToku.

Quebonafide nie znał tekstu piosenki na pamięć, więc posiłkował się ściągą. Natalia, w przeciwieństwie do ukochanego, z pewnością już nie raz śpiewała "Dumkę", bowiem znała każde słowo. Podczas występu para patrzyła sobie głęboko w oczy i stała blisko siebie. Wykonanie jest piękne - Natalia jest bardzo uzdolnioną artystką - jednak nie dało się nie zwrócić uwagi na emocje i bliską więź między nimi.

Natalia i Quebo zdecydowali się przyjść na wesele w bardzo niecodziennych strojach. Raper miał na sobie luźny t-shirt i narzuconą na niego koszulę, a Natalia wybrała czarny kombinezon bez ramiączek.

Quebonafide, Natalia SzroederQuebonafide, Natalia Szroeder tiktok/carla__santini

Udostępnione nagrane możecie obejrzeć TUTAJ. Internauci są zachwyceni występem i dają o tym znać w komentarzach pod materiałem.

Dlaczego to jest takie piękne?
Aż mam ciary.
Widać, że zakochani.

Was również rozczulili?

Więcej o:
Copyright © Agora SA