Solar już po ślubie! Na weselu pierwsza liga polskiego rapu. Mata, Bedoes i Białas złapali za mikrofony. Jest nagranie

Solar 30 lipca ożenił się z matką swojego dziecka Magdaleną Dubrawską. Na weselu bawili się najbardziej znani polscy raperzy.

Karol "Solar" Poziemski, raper oraz współzałożyciel CEO i wytwórni SBM Label, 30 lipca wziął ślub. Jego wybranką jest Magdalena Dubrawska. Para rok temu doczekała się dziecka, teraz postanowiła zalegalizować związek. Na weselu pojawiła się śmietanka polskiego rapu.

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Solar już po ślubie. Na weselu wystąpili jego koledzy z branży

Solar i  Magda Dubrawska są już małżeństwem. Zakochani zorganizowali wesele w jednej z warszawskich  restauracji - Spokojna 15. Na imprezie nie mogło zabraknąć rodziny zakochanych oraz znanych przyjaciół rapera. I tak na InstaStories panny młodej oraz gości weselnych widać, że na imprezie byli m.in. Mata, Bedoes, Białas, Jan Rapowanie, White2115, KUQE 2115. Panowie tak świetnie bawili się na przyjęciu, że w pewnym momencie pojawili się na scenie ze swoimi numerami. Mata wykonał m.in. utwór "Biały i Młody", a Bedoes, White2115 oraz Kuqe "Rundki". Fragmenty występów pojawiły się na InstaStories Bedoesa. Na nagraniu widać, że na scenie pojawiła się również panna młoda, która wyściskała raperów (screeny znajdziecie w naszej galerii). 

Naganie weselnego występu raperów zdążyło ukazać się już na platformie YouTube. Posłuchacie sami. 

 

Ślub i wesele Solara. Młodzi i goście w nietypowych strojach

Ślub odbył się na świeżym powietrzu. Dzięki zdjęciom i nagraniom, które pojawiły się w mediach społecznościowych panny młodej i raperów, widać, że goście postawili na luźne i nietypowe kreacje.  Wystarczy spojrzeć na stylizację Bedoesa, który na przyjęcie przyszedł w skórzanej kurtce i chuście na głowie. Pan młody natomiast wybrał granatowy garnitur, białą koszulą oraz białe sportowe buty. Jedynie panna młoda postawiła na klasyczną białą suknię wykończoną koronkami. Mamy dla was zdjęcia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.