Włosy Grażyny Wolszczak coraz krótsze i jaśniejsze. Pochwaliła się wizytą u fryzjera. "Znudziła mi się grzywka"

Grażyna Wolszczak przez długi czas walczyła ze skutkami zakażenia koronawirusem, który sprawił, że niemal wypadły jej wszystkie włosy. Teraz jest już lepiej - aktorka udała się do fryzjera, gdzie skróciła i rozjaśniła pasma.

Grażyna Wolszczak odwiedziła ostatnio swojego fryzjera. Nie omieszkała zamieścić relacji z tego wyjścia na Instagramie, gdzie pochwaliła się fanom swoim nowym uczesaniem. Wcześniej nosiła pasma w kolorze ciemnego blondu za ramię, z kolei teraz znacznie skróciła i delikatnie rozjaśniła włosy. Zmiana subtelna, ale korzystna. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak walczyła z pocovidowym wypadaniem włosów

Joanna Racewicz i Barbara Kurdej-SzatanGwiazdy na ściance. Kurdej-Szatan w mocnym makijażu

Grażyna Wolszczak rozjaśniła i skróciła włosy

Grażyna Wolszczak w opublikowanym w kwietniu wpisie na Instagramie zdradziła, że musiała zawalczyć o zdrowsze i mocniejsze włosy. Została zakażona koronawirusem, który spustoszył jej organizm do tego stopnia, że aktorka realnie mogła wyłysieć. Wolszczak jednak w porę wzięła sprawy w swoje ręce i poddała się serii zabiegów oraz faszerowała wieloma suplementami diety - wszystko po to, aby powrócić do dawnego wyglądu. Ostatecznie za namową zaprzyjaźnionego stylisty fryzur zdecydowała się też na zagęszczenie włosów.

Zobacz też: Grażyna Wolszczak miała koronawirusa. "Coraz więcej osób przeszło COVID, ja też"

Dziś jest zdecydowanie lepiej - aktorka ostatnio nawet po raz kolejny wybrała się do fryzjera, gdzie zadbała o delikatne skrócenie i rozjaśnienie pasm. Miała jednak dylemat, co zrobić z grzywką - na szczęście fryzjer szybko odpowiedział na rozterki Wolszczak. 

Grażyna WolszczakGrażyna Wolszczak instagram.com@grazyna.wolszczak_official

Znudziła mi się grzywka, dlatego chciałam, żeby odrosła, ale zaraz będziemy ciachać. Ciekawe, co mistrzu powie - relacjonowała aktorka.

Grażyna WolszczakGrażyna Wolszczak instagram.com@grazyna.wolszczak_official

Grażyna Wolszczak o sytuacji artystów: Tylko im sie? w du...ach przewraca, wie?c je?cza?, z?e im z?le w pandemiiGrażyna Wolszczak o obecnej sytuacji aktorów: Koleżanka ma 50 lat i depresję

Po zdjęciach widać, że aktorka świetnie czuje w nowej fryzurze. Takie uczesanie nadało jej dziewczęcego uroku, prawda?

Więcej o: