Wojciech Szczęsny chwalony za stylówkę z Paryża. Outfit piłkarza wzbudził sensację. "Fajna spódniczka, Wojtku!"

Marina i Wojtek Szczęsny wybrali się do Paryża. Piosenkarka podzieliła się fotografią z wyprawy, a internauci od razu wyłapali jeden szczegół - "spódniczkę" Szczęsnego.

Marina Łuczenko-Szczęsna chętnie pokazuje się obserwatorom w coraz to nowszych strojach. W ostatnim czasie udostępniła zdjęcie, na którym prezentuje stylizację złożoną z "dużych marek" i jedną z sieciówek. Jedna z jej obserwatorek postanowiła wówczas wykpić piosenkarkę twierdząc, że powinna zacząć przyzwyczajać się do tańszych kreacji po występie męża na Euro 2020Innym razem piosenkarka wrzuciła zdjęcie z Hiszpanii i pochwaliła się fantazyjnym outfitem. Choć wszystko wydawało się być na miejscu, to wątpliwość wzbudził jeden element - sweter. Na najnowszym zdjęciu Mariny, jej stylówka zeszła jednak na drugi plan. Furorę zrobił bowiem jej mąż, Wojciech Szczęsny.

Zobacz wideo Marina ogłosiła współpracę ze znaną marką i pokazała się w bieliźnie

Magdalena Różczka w 'Rojst '97'Córka Różczki zagrała u boku znanej mamy. 13-letnia Wanda dostała poważną rolę

Marina i Wojtek Szczęsny chwaleni za stylówki w Paryżu

Wojciech i Marina przebywają obecnie w Paryżu. Piosenkarka podzieliła się fotografią z mężem i dzieckiem, zrobioną pod wieżą Eiffla. Łuczenko-Szczęsna tym razem postawiła na kwiecistą sukienkę, do której dobrała odblaskowe okulary i eleganckie sandały. To jednak nie stylizacja żony piłkarza zwraca największą uwagę, a "sukienka" Wojciecha Szczęsnego.

Fajna spódniczka, Wojtku.
Co to za spodnie, wujek?
Piękna rodzina, ale te gacie pana Wojciecha...
 

Mateusz HładkiMateusz Hładki długo walczył o upragnioną sylwetkę. Schudł 40 kilogramów

Na kolejnym zdjęciu pary widzimy jednak, że sukienka Szczęsnego to tak naprawdę cień. Komentarze pod postem Mariny pokazują, że widok mężczyzny w sukni wciąż budzi wiele emocji. Pamiętamy jednak, że w historii ubioru nie brakuje form sukni, które zakładali (i wciąż zakładają) również mężczyźni. W starożytnej Grecji były to togi, w Japonii kimono, w Chinach hanfu, a w Szkocji kilty. Dziś wielu znanych mężczyzn zakłada suknie, aby znormalizować to zjawisko, bądź wyrazić sprzeciw przeciwko stereotypom na temat męskości. Przykładem jest Billy Porter, który na Oscarach w 2019 roku założył wytworną suknię balową, chcąc tym samym zwrócić uwagę na problem tolerancji.

Więcej o: