Córka Magdaleny Różczki zagrała u boku znanej mamy. 13-letnia Wanda Marzec dostała poważną rolę w serialu "Rojst '97"

Wszystko wskazuje na to, że Wanda Marzec, najstarsza córka Magdaleny Różczki, podąża śladami swojej mamy. W serialu "Rojst '97" zagrała Wandę Zarzycką. Kim jest jej postać?

Magdalena Różczka jest dumną mamą trzech córek. Najstarsza z nich, Wanda Marzec, jest dzieckiem aktorki z pierwszego małżeństwa, ze scenarzystą Michałem Marcem. Nastolatka już jakiś czas temu postanowiła zacząć rozwijać swoją karierę. Zainspirowana znaną mamą na poważnie myśli o aktorstwie. Okazuje się, że możemy podziwiać jej talent w serialu Netfliksa - "Rojst '97".

Córka Magdaleny Różczki zagrała u boku znanej mamy. 13-letnia Wanda Marzec dostała poważną rolę w serialu "Rojst '97"

Główną gwiazdą polskiej produkcji jest Magdalena Różczka - sierżant Anna Jass, którą pokochali widzowie. Jej córka, Wanda Marzec, wcieliła się w postać Wandy Zarzyckiej, córki Piotra Zarzyckiego (Dawid Ogrodnik) i Teresy Zarzyckiej (Zofia Wichłacz). Pojawia się nawet kilka razy w oficjalnym zwiastunie serialu.

Zobacz wideo ZWIASTUN "ROJST '97"

Na portalu Filmweb widnieje informacja, że nastolatka ma już na swoim koncie inną rolę. W filmie "Pocztówki z Republiki Absurdu" wcieliła się w "córkę" w reklamie PRL.

Kim jest partner Magdaleny Różczki - Jan Holoubek?

Magdalena Różczka i Jan Holoubek mają dwie córki - w 2014 roku urodziła się Helena, a sześć lat później na świecie pojawiła się kolejna dziewczynka. Do tej pory znani rodzice nie zdecydowali się na upublicznienie jej imienia. Jan Holoubek jest polskim reżyserem i operatorem. Oprócz "Rojst '97" wyreżyserował również takie produkcje, jak "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Odwróceni" czy "Pocztówki z Republiki Absurdu".

Zaciekawiła was rola Wandy? Może już niedługo zobaczymy ją w o wiele większej roli. Trzymamy kciuki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.