Marina w letniej stylizacji w Hiszpanii. Klapki, kapelusz, sukienka i... sweter. Fanka: Ja bym się ugotowała. Gwiazda odpowiada

Marina Łuczenko-Szczęsna wybrała się do Hiszpanii. Gwiazda pochwaliła się letnią stylizacją, w której wątpliwość obserwatorów wzbudził jeden element - sweter.

Marina Łuczenko-Szczęsna chętnie pokazuje się obserwatorom w coraz to nowszych strojach. W ostatnim czasie udostępniła zdjęcie, na którym prezentuje stylizację złożoną z "dużych marek" i jedną z sieciówek. Jedna z jej obserwatorek postanowiła wówczas wykpić piosenkarkę twierdząc, że powinna zacząć przyzwyczajać się do tańszych kreacji po występie męża na Euro 2020. Gwiazda jednak brawurowo wybrnęła z zaczepki. Tym razem piosenkarka wrzuciła zdjęcie z Hiszpanii i pochwaliła się fantazyjną stylizacją. Choć wszystko zdaje się być na miejscu, to wątpliwość budzi jeden element- sweter. 

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak sama obcina włosy w pełnię księżyca

Marina w letniej stylizacji w Hiszpanii

Gwiazda do fotografii z różową stylizacją zamieściła inspirujący opis:

Nie pozwól, by zachowanie innych zniszczyło twój wewnętrzny spokój. #Spain

Stylizacja Mariny, w której zdecydowała się zwiedzać Hiszpanie, jest niemal cała w różnych odcieniach różu. Zwiewną sukienkę i wygodne klapki dopełniła słomianym kapeluszem i torebką. Gwiazda zarzuciła na plecy sweter, który wzbudził konsternacje u jednej z obserwatorek Mariny. Jak zauważyła:

Ja bym się ugotowała w tym swetrze.

Marina szybko znalazła odpowiedź dla fanki:

Skąd wiesz jaka jest tu temperatura rano przy samym morzu?

Marina bardzo chętnie inspiruje obserwatorów i dzieli się stylizacjami z wakacji. Jeszcze na początku lipca wybrała się na Mykons, gdzie uśmiechnięta i opalona zapozowała na tle charakterystycznego dla Grecji białego domu oraz tamtejszej pięknej roślinności. To także nie pierwszy raz, kiedy Marina wchodzi w interakcję z obserwatorami. Jak czas temu brawurowo odpowiedziała internautce na komentarz, że jej profil na Instagramie wygląda tak, jakby była wiecznie na wakacjach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.