Marina narzeka na brak urlopu, a fanka jej dogryza: Wygląda, jakby miała pani wakacje cały rok. Odpowiedź Mariny w punkt!

Marina zareagowała na komentarz internautki, która zarzuciła jej, że wygląda, jakby miała wakacje przez cały rok. Celebrytka odpowiedziała krótko i konkretnie.

Marina jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie pokazuje kadry z prywatnego życia. Celebrytka nie stroni od upubliczniania rodzinnych fotografii, a także zdjęć z podróży. Niestety, w tym roku urlop ją ominie, a tym samym fani nie będą mogli podziwiać pięknych wakacyjnych zdjęć. Wokalistka narzekała na ten fakt na Instagramie, co nie spodobało się jednej z fanek.

Zobacz: Marina Łuczenko nagrała śpiewającego Liama. Dwulatek wykonuje bardzo znany utwór. Zdecydowanie odziedziczył talent po mamie

Zobacz wideo Liam Szczęsny śpiewa znaną piosenkę. Co za głos!

Marina reaguje na hejterski komentarz

Artystka wrzuciła na Instagrama zdjęcie, na którym pozuje na tle prywatnego samolotu, trzymając Liama na rękach. Niestety, Marina nie leci na wakacje, co podkreśliła w opisie do zdjęcia, przy okazji żaląc się, że w tym roku urlop ją ominie.

Kto na wakacje a kto już po? My w tym roku niestety bez wakacji. Turyn-Warszawa - napisała.

MarinaMarina Instagram/marina_official

To nie spodobało się jednej z internautek, która zarzuciła piosenkarce, że jej profil na Instagramie wygląda tak, jakby jej urlop trwał cały rok.

Pani insta wygląda, jakby miała pani wakacje cały rok! - napisała.

Marina zareagowała na te słowa.

„Rób to, co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować”. Premiera albumu już na tej jesieni.

Innej fance odpowiedziała natomiast:

My kochana byliśmy jeden szalony dzień w Portofino (2 godziny autem od miejsca, w którym mieszkamy) i to by było na tyle. Na razie nic się nie zapowiada. Ale wakacje w ogrodzie też mogą być super - napisała.

Zgadzamy się z Mariną!

Zobacz też: Marina Łuczenko nazwana "człowiekiem reklamą". Wokalistka tłumaczy, dlaczego "musi" polecać produkty na Instagramie