Sławomir i Kajra mają syna i w końcu o nim opowiedzieli. Kordian ma już pięć lat. "Pozwalam na więcej" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kajra i Sławomir ostatnio nie mogą narzekać na brak zainteresowania mediów, ale najważniejsze jest dla nich dobro syna. Uwielbiają spędzać z nim czas zarówno w domu, jak i w podróży.

Sławomir Zapała oraz Magdalena "Kajra" Kajrowicz to małżeństwo, które dba o swoją prywatność. Szczęśliwi rodzice pięcioletniego już Kordiana niewiele mówią o synu. W rozmowie z dziennikarzem Plotka zdradzili jednak, jak wychowują pociechę.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra o synu: Największy sukces. Jakimi są rodzicami?

Kajra i SławomirKajra wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Będą pary jednopłciowe? Marzy: Z Lenką, z Hanią...

Jakimi rodzicami są Kajra i Sławomir?

Chyba trudno znaleźć osobę, która nie zna hitu Sławomira "Miłość w Zakopanem". Gdy utwór bił rekordy popularności, coraz więcej ludzi zaczęło interesować się życiem wokalisty. Okazało się, że ma utalentowaną żonę, Kajrę, którą zresztą niedługo zobaczymy w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Coraz więcej zawodowych wyzwań może przekładać się jednak na to, że sławna para ma mniej czasu dla syna Kordiana. Nasz reporter, Cezary Wiśniewski, zapytał o to, jak często małżonkowie bywają w domu.

Ostatnio nam się zdarza, kochamy ciszę wbrew pozorom. Ja lubię wyrywać chwasty z trawnika, to mnie uspokaja. Gdzieś kumulujemy tę energię, bo jak się wychodzi na estradę, trzeba mieć co dać ludziom tak, żeby się z tego nie wyprztykać - stwierdził Sławomir.

Kajra przyznała z kolei, że przebywanie z synem sprawia jej mnóstwo przyjemności - uwielbia patrzeć, jak rośnie i się rozwija. 

A naszym największym wentylem jest nasz pięciolatek w domu. Nie ma zmiłuj, jest cudowny, uwielbiam spędzać z nim czas i patrzeć, jak się rozwija. To najpiękniejsza rzecz. Z dziką radością wracamy do domu, podróżujemy z nim.

A jakimi rodzicami są Kajra i Sławomir? Są dosyć ostrożni w ocenie, ale prym wiedzie raczej żona wokalisty. 

Później będzie widać po Kordianie, nie nam to oceniać. Kajra jest groźniejszym rodzicem, bardziej wymagającym, a ja na więcej pozwalam - stwierdził Sławomir.
Staramy się grać do jednej bramki. Mamy jedną linię, chociaż czasem, jak Sławomir prosi, to syn jest na nie... - dodała Kajra.

KajraKajra reaguje na plotki o drugiej ciąży. "Niespodzianka"

Spodziewaliście się, że to wokalistka jest tym bardziej wymagającym rodzicem?

Zobacz też: Kajra w obcisłej sukience w panterkę wzburzyła krew w Sławomirze. "Zobaczysz tygrysico, co ci zrobię". Wiedziała, co odpisać

Więcej o: