Kajra pokazała zdjęcie syna, a to naprawdę rzadkość. Fani są więc zachwyceni. "Rośnie mały Sławomir"

Kajra i Sławomir życie prywatne oddzielają grubą kreską od tego zawodowego. Ale tegoroczna Wielkanoc sprawiła, że postanowili miło zaskoczyć swoich fanów. Zrobiła to Kajra, która pochwaliła się nowym zdjęciem ich syna Kordiana.

Sławomir Zapała oraz Magdalena Kajra Kajrowicz to przykład na to, że ciesząc się sławą w niemal całym kraju, nadal można zachować swoją prywatność wyłącznie dla siebie. Bo co wiemy o ich życiu osobistym? Choć niewiele, to przede wszystkim, że są szczęśliwymi rodzicami 2-letniego już Kordiana. Zdjęć chłopca trudno doszukiwać się w sieci, ale z racji na Wielkanoc, Kajra postanowiła zrobić fanom świąteczny prezent. Na Instagramie opublikowała zdjęcie syna. 

Zobacz wideo

Kajra pokazała zdjęcie syna

I mimo że na fotografii nie jesteśmy w stanie zobaczyć twarzy chłopca, bo stoi on tyłem do aparatu, to i tak w komentarzach posypała się lawina komplementów i słów zachwytu. I nic w tym dziwnego, bo takie zdjęcie to naprawdę rzadkość. Tym bardziej, że fotografii towarzyszy super klimat. Kordian ubrany jest w totalnie luźny strój, stoi w ogrodzie, a w rękach trzyma grabie. Z pewnością ma cudowne dzieciństwo. 

Rośnie mały Sławomir. 
Jejkus pięknie, idealna rodzinka.
Piękny widok - czytamy.

ZOBACZ TEŻ: "The Story Of My Life". Sławomir i Kajra postarzeni o 30 i 60 lat. Nie potrafili ukryć emocji. "Chciałbym dożyć starości"

Fotografia oczywiście podbija zarówno serca fanów Kajry i Sławomira, jak i także nasze. Mamy nadzieję, że teraz Kordian częściej będzie gościł w mediach społecznościowych u rodziców. 

DH

Więcej o:
Komentarze (33)
Kajra pokazała zdjęcie syna, a to naprawdę rzadkość. Fani są więc zachwyceni. "Rośnie mały Sławomir"
Zaloguj się
 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 30 razy 28

  Para oszustów muzycznych. Miała być zgrywa w TVN, ale paździerz zażarł, więc pastisz zmienił się główny nurt piosenki z sylwestra w jedynce, czyli rąbankę dla podpitej ciżby. A do pozostałych puszczają oko, że ta wiocha jest na niby.

 • Gość: Bartek

  Oceniono 24 razy 22

  Wieś tańczy i śpiewa

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 15

  Jak mnie to śmieszy. Chronienie prywatności poprzez publikowanie zdjęć z dziećmi tyłem. Gdyby chcieli prywatności to by w ogóle nie pokazali. Ktoś tu się na Lewych zapatrzył...

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 11

  to on sie rozmnozyli????kto do tego dopuscil????

 • Gość: bibi

  Oceniono 15 razy 7

  Oby nie wyglądał w przyszlosci jak jego stary

 • Gość: Aga

  Oceniono 19 razy 7

  Starzy jak na rodziców takiego małego dziecka

 • Gość: Kazik

  Oceniono 8 razy 6

  Kolejna para która poza "odgrzewanymi kotletami" nic nie wnosi do polskiej kultury. Mam już dość takiej sutuacji gdzie Polska kojarzy się przede wszystkim z artystami żerującymi przy samym dnie rynsztoka.

 • elenem

  Oceniono 8 razy 4

  Pomijając muzykę... jakoś ten facet nie wzbudza mej sympatii, aczkolwiek w reklamach jest dobry.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX