Kajra pokazała zdjęcie syna, a to naprawdę rzadkość. Fani są więc zachwyceni. "Rośnie mały Sławomir"

Kajra i Sławomir życie prywatne oddzielają grubą kreską od tego zawodowego. Ale tegoroczna Wielkanoc sprawiła, że postanowili miło zaskoczyć swoich fanów. Zrobiła to Kajra, która pochwaliła się nowym zdjęciem ich syna Kordiana.

Sławomir Zapała oraz Magdalena Kajra Kajrowicz to przykład na to, że ciesząc się sławą w niemal całym kraju, nadal można zachować swoją prywatność wyłącznie dla siebie. Bo co wiemy o ich życiu osobistym? Choć niewiele, to przede wszystkim, że są szczęśliwymi rodzicami 2-letniego już Kordiana. Zdjęć chłopca trudno doszukiwać się w sieci, ale z racji na Wielkanoc, Kajra postanowiła zrobić fanom świąteczny prezent. Na Instagramie opublikowała zdjęcie syna. 

Zobacz wideo

Kajra pokazała zdjęcie syna

I mimo że na fotografii nie jesteśmy w stanie zobaczyć twarzy chłopca, bo stoi on tyłem do aparatu, to i tak w komentarzach posypała się lawina komplementów i słów zachwytu. I nic w tym dziwnego, bo takie zdjęcie to naprawdę rzadkość. Tym bardziej, że fotografii towarzyszy super klimat. Kordian ubrany jest w totalnie luźny strój, stoi w ogrodzie, a w rękach trzyma grabie. Z pewnością ma cudowne dzieciństwo. 

Rośnie mały Sławomir. 
Jejkus pięknie, idealna rodzinka.
Piękny widok - czytamy.

ZOBACZ TEŻ: "The Story Of My Life". Sławomir i Kajra postarzeni o 30 i 60 lat. Nie potrafili ukryć emocji. "Chciałbym dożyć starości"

 

Fotografia oczywiście podbija zarówno serca fanów Kajry i Sławomira, jak i także nasze. Mamy nadzieję, że teraz Kordian częściej będzie gościł w mediach społecznościowych u rodziców. 

DH

Więcej o: