Kajra reaguje na plotki o drugiej ciąży. Żona Sławomira dodała zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem. "Niespodzianka"

Na instagramowym profilu Magdaleny Kajrowicz pojawiły się wzbudzające emocje fotografie z zaokrąglonym brzuchem. Żona Sławomira Zapały wymownie zaregowała na gratulacje fanów i medialne doniesienia o drugiej ciąży.

Wystarczyło, że Magdalena Kajrowicz udostępniła kilka ujęć z zimowej sesji zdjęciowej, aby internet huczał od plotek o drugiej ciąży żony Sławomira Zapały. Gratulacje od fanów zainspirowały przedstawicieli prasy do rozpowszechniania "informacji" o tym, że rodzina króla rock polo niebawem się powiększy. Kajra odniosła się do doniesień jednego z portali i wymownie skomentowała artykuł o stanie błogosławionym.

Kajra dementuje plotki o ciąży

Żona Sławomira udostępniła w mediach społecznościowych post okraszony hashtagiem #niespodzianka. Kajrowicz zawarła w nim cztery zdjęcia, do których pozuje z dużym ciążowym brzuchem w iście zimowej stylizacji. W opisie skierowała użytkowników Instagrama do zamieszczonego w tzw. bio linku, pod którym ukrywa się udostępniony na platformie YouTube utwór Sławomira "Będę z nią". Prawdopodobnie zasugerowała tym, że wspomniana ciążowa "niespodzianka" jest jedynie charakteryzacją do kolejnego teledysku. 

 

Niektórzy internauci uwierzyli jednak, że Kajra spodziewa się drugiego dziecka. Ich gratulacje w komentarzach podsyciły domysły, a sprawą zainteresowały się media. Celebrytka wymownie odniosła się do plotek i na InstaStories udostępniła artykuł portalu radia RMF FM. Wyśmiała jego treść jedną emotikoną. 

Kajra i SławomirKajra i Sławomir Instagram/ @superkajra

Wymowna reakcja żony Sławomira powinna ukrócić rozsiewanie plotek. Przypomnijmy, że twórca gatunku muzycznego rock polo i jego ukochana w 2016 roku doczekali się narodzin syna Kordiana, którego wspólnie wychowują.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra w ogniu niezręcznych pytań!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.