Agnieszka Woźniak-Starak może sobie odpuścić zakupy w warzywniaku. Pokazała własną szklarnię! "Wszystko tam rośnie"

Agnieszka Woźniak-Starak zaprosiła fanów do swojego ogrodu. Dziennikarka może pochwalić się czymś, co nie każdy ma za domem. Pokazała szklarnię i warzywa oraz owoce, które zasadziła.

Agnieszka Woźniak-Starak stara się być w stałym kontakcie z fanami. Dziennikarka zatem regularnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem nie tylko zawodowym, ale też prywatnym. Od czasu do czasu "zaprasza" też obserwatorów do domu. Tym razem pokazała, co znalazło się w jej ogrodzie. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją szklarnię

Pomieszczeniem, które najczęściej przewija się w mediach społecznościowych dziennikarki jest jej salon. Woźniak-Starak wiele razy nagrywała z niego wiadomości dla fanów albo pokazywała, jak w salonie odpoczywa ze swoimi pupilami. Jest elegancki i przytulny i nie brakuje w nim miejsca do odpoczynku.

ZOBACZ: Salon Agnieszki Woźniak-Starak robi wrażenie. Ma dwa poziomy. Gustownie?

Latem, kiedy pogoda dopisuje dziennikarka zamiast siedzieć w domu, woli odpoczywać w ogrodzie. A tam znalazło się nie tylko miejsce do relaksu. Agnieszka Woźniak-Starak może pochwalić się własną szklarnią za domem. Po dwóch stronach alejki w szklarni znalazły się sporych rozmiarów drewniane skrzynie, w których rosną najróżniejsze warzywa. Na końcu chodnika jest niewielki stolik, na którym widać także akcesoria potrzebne do pracy w ogrodzie i pielęgnacji roślin.

Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała szklarnię na InstaStories i wymieniła, jakie warzywa i owoce ma pod ręką, praktycznie bez wychodzenia z domu.

Nie pokazywałam wam mojej szklarni. Co tu się dzieje? Wszystko tam rośnie. Pomidory, ogórki, pietruszka. A to nie koniec. Truskawki i poziomki, które przed chwilą zebrałam stamtąd - pochwaliła się dziennikarka.

Trzeba przyznać, że jest czego pozazdrościć!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.