Salon Agnieszki Woźniak-Starak robi wrażenie. Ma dwa poziomy. Gustownie?

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na InstaStories zdjęcie, na którym widać jej wypoczywające psy. Uwagę przyciąga jednak elegancki salon. Zobaczcie.

Agnieszka Woźniak-Starak, w przeciwieństwie do koleżanek po fachu, nie szuka komplementów od internautów i nie spędza długich godzin na przerabianiu zdjęć i wybieraniu odpowiednich filtrów. Gwiazda w mediach społecznościowych udostępnia głównie fotografie, do których pozuje bez makijażu w "domowym wydaniu" lub na których są... jej psy.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak pozuje w "leniwą niedzielę" bez makijażu. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół: Piękne te piegi

Ostatnio jednak Agnieszka jest bardziej aktywna w sieci, niż była dotychczas. Wszystko za sprawą pracy w "Dzień dobry TVN". Woźniak-Starak relacjonowała przygotowania do rozmowy online i przez przypadek zdradziła, jak wygląda jej salon. Trzeba przyznać, że kominek i dobór dodatków robią kolosalne wrażenie.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak rozmyśla na temat przyszłości: Wyprowadzam się na wieś

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła rozmowę online. Pokazała salon. Na środku ogromny kominek i pomarańczowe pufy. Ale klimat!

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała salon. Stylowy?

Teraz Agnieszka, chcąc pokazać, jak wypoczywają jej pupile w mroźne popołudnie, zdradziła, jak wygląda jej salon od drugiej strony. Uwagę przyciąga przede wszystkim kącik do wypoczynku, w którym ustawiono stylowe kanapy z masą ozdobnych poduszek. Aby rozłożyć się na sofie, trzeba pokonać kilka schodków w dół. 

Klimatu dodaje również stolik kawowy z lampami w kształcie kuli i masa dekoracji wnętrz.

Zobaczcie zdjęcie. Podoba Wam się salon Agnieszki?

POLECAMY: Agnieszka Woźniak-Starak o martwej świni przed domem Jarosława Kaczyńskiego. "Tyle znaczy życie zwierząt, z których żyją"

Salon Agnieszki Woźniak-StarakSalon Agnieszki Woźniak-Starak instagram.com/aga_wozniak_starak/

Więcej o: