Agnieszka Woźniak-Starak pozuje w "leniwą niedzielę" bez makijażu. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół: Piękne te piegi

Agnieszka Woźniak-Starak od jakiegoś czasu prezentuje na Instagramie swoją naturalność. Często pokazywała się bez makijażu, jednak internauci nie zauważyli wcześniej charakterystycznego elementu jej urody - piegów, które mocno wyeksponowała na ostatnim zdjęciu.

Zdjęcia w domowym zaciszu i bez makijażu są normą na profilu Agnieszki Woźniak-Starak, co w zestawieniu z przerabianymi fotkami promujących sztuczność gwiazd Instagrama jest naprawdę godne uznania. Dziennikarka w kolorowym swetrze i w spiętych w luźny koczek włosach pozuje przed obiektywem w "leniwą niedzielę" i jednocześnie zastanawia się, czy mroźna pogoda sprzyja dzisiejszym spacerom. Jedni internauci niemal od razu zachęcali prezenterkę, by wyszła z domu razem z ukochanymi psami i korzystała z zimowych atrakcji na dworze, inni skupili się na wyglądzie Agnieszki i zauważyli, że na jej twarzy pojawiły się piegi. Ten wizualny szczegół doczekał się wielu komplementów. 

Współprowadząca "Dzień Dobry TVN" w opublikowanym na Instagramie wpisie doceniła historyczny wyczyn zdobycia szczytu K2 zimą i porównała go do swojej "niedzielnej" bierności, z którą (jak się okazało dzięki licznym komentarzom) boryka się wielu internautów. 

Oni wczoraj zdobyli K2, a ja się dziś zastanawiam, czy nie jest za zimno na spacer - zażartowała na Instagramie, dodając hashtagi #k2winter2021 vs. #lazysunday. 
 

Agnieszka okrasiła post zdjęciem, które dzięki naturalności i dziewczęcości mocno przypadło do gustu jej fanom. Użytkownicy mediów społecznościowych zachwycili się widocznymi na nosie gwiazdy piegami i uznali, że Woźniak-Starak wygląda bardzo młodo. 

Całe życie 18 lat. 
Piękne te piegi!
Jaki śliczny piegusek.
Myślałam, że na zdjęciu jest jakaś dziewiętnastolatka.

Myślicie, że Agnieszka skorzysta z rad fanów i pomimo chłodu zdecyduje się na zimowy spacer?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.