Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła rozmowę online. Pokazała salon. Na środku ogromny kominek i pomarańczowe pufy. Ale klimat!

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła uciec z Warszawy i zamieszkać w swojej posiadłości w Konstancinie. Ładnie się urządziła?

Agnieszka Woźniak-Starak ma dom w Konstancinie pod Warszawą, gdzie przesiaduje razem z gromadką swoich psiaków i spędza większość czasu. Trzeba przyznać, że wnętrza idealnie pasują do stylu dziennikarki. Bardzo gustownie się urządziła.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak przegrała w sądzie

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wnętrza domu

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnie miesiące spędziła w domu w Konstancinie. To właśnie tam ma sporą posiadłość, w której - patrząc na jej posty na Instagramie - spędza najwięcej czasu. W piątek pokazała wnętrza ogromnego salonu, w którym próbowała przeprowadzić wywiad w formie online. Zdradziła jednak, że sporym utrudnieniem były bawiące się pupile, które przeszkadzały w pracy i wciąż dopraszały się uwagi. Trzeba przyznać, że faktycznie dom wygląda na mocno zdominowany przez zamieszkałe tam zwierzęta. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak przegrała w sądzie. Musiała opublikować przeprosiny na Instagramie

Dom Agi Woźniak-StarakDom Agi Woźniak-Starak instagram.com@aga_wozniak_starak

Wnętrze bardzo odpowiadają temu, jaki styl prezentuje dziennikarka. Agnieszka ma duży salon, w którym jest pełno puf, wielka kanapa i legowiska dla psów. Wszystko utrzymane w brązowo-rudo-czarnej kolorystyce, które idealnie pasują do ciemnych, ale jednocześnie przestronnych i gustownych pokoi. Uzupełnia je ogromny kominek, czerwona kostka na ścianach i metaliczne elementy.

Dom Agi Woźniak-StarakDom Agi Woźniak-Starak instagram.com@aga_wozniak_starak

Woźniak-Starak odbiega od instagramowych standardów wnętrz swoich znanych znajomych, którzy starają się urządzać domy tak, by wyglądały jak najbardziej luksusowo i estetycznie. Widać, że ta ceni sobie komfort i wygodę.

Agnieszka Woźniak-StarakWoźniak-Starak była hostessą. Zdradziła, na co wydała pierwsze zarobione pieniądze. "Nie pochwalam tego dzisiaj"

Dom Agi Woźniak-StarakDom Agi Woźniak-Starak instagram.com@aga_wozniak_starak

Ładnie się urządziła?

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak na okładce "Pani". Opowiedziała o najtrudniejszym czasie w swoim życiu. Pomogła jej przyjaźń

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak przegrała w sądzie
Więcej o: