Agnieszka Woźniak-Starak na okładce "Pani". Opowiedziała o najtrudniejszym czasie w swoim życiu. Pomogła jej przyjaźń

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na okładce styczniowego numeru "Pani". W wywiadzie udzielonym magazynowi opowiedziała o "najtrudniejszym czasie w swoim życiu".

Agnieszka Woźniak-Starak w 2019 roku przeżyła tragedię. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, utonął w jeziorze Kisajno na Mazurach. Mężczyzna wpadł do wody z motorówki, a jego zwłoki znaleziono po pięciu dniach poszukiwań. Dziennikarka po śmierci ukochanego zrobiła sobie przerwę od show-biznesu. Zniknęła z mediów i przestała udzielać wywiadów. Po kilku miesiącach wróciła do zawodu i podjęła współpracę z "Newonce.radio", a także zaczęła prowadzić program "Dzień dobry TVN" w parze z Ewą Drzyzgą.

Agnieszka Woźniak-Starak pozuje na okładce "Pani". Opowiedziała o najtrudniejszym czasie w swoim życiu

Po wydarzeniach z sierpnia 2019 roku Agnieszka Woźniak-Starak przestała udzielać wywiadów i skupiła się na swoich dziennikarskich aktywnościach. Wyjątek zrobiła dla magazynu "Pani" i zapozowała na okładce styczniowego numeru. Na fotografii widzimy dziennikarkę w beżowym golfie i czarnych spodniach. Wywiad z Agnieszką zapowiedziany jest wyznaniem "odnalazłam w sobie spokój".

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

W opisie zdjęcia okładki, które pojawiło się na instagramowym profilu magazynu, czytamy, że Wożniak-Starak opowiedziała o "najtrudniejszym czasie w swoim życiu":

Nowy rok zaczynamy z niezwykłą bohaterką. Gwiazdą naszej okładki jest Agnieszka Woźniak-Starak, która opowiedziała Redaktor Naczelnej Monice Stukonis o najtrudniejszym czasie w swoim życiu, o powolnym odzyskiwaniu równowagi i o wielkiej sile przyjaźni, która pozwoliła jej przetrwać najgorsze chwile – można przeczytać na Instagramie "Pani".
 

W komentarzach internauci zachwycali się okładką magazynu:

Pani Agnieszka jest kobietą, która nawet w swetrze wygląda jak milion.
Piękna okładka, brawo!
Piękna sesja.

A Wy czekacie na wywiad z Agnieszką Woźniak-Starak?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.