Agnieszka Woźniak-Starak w oryginalnej stylizacji w "Dzień dobry TVN". Sweter do tanich nie należy. "Cena kosmos"

W najnowszym odcinku "Dzień dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała się w ciekawym swetrze. Wiemy, ile kosztuje.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się we wtorkowym odcinku śniadaniowego programu stacji TVN. Prezenterka na tę okazje wybrała ciekawie wyglądający sweter z modnymi frędzlami, który połączyła z czarnymi krótkimi spodenkami oraz długimi kozakami. Na ten kawałek dzianiny nie każdy może sobie pozwolić.

Zobacz też: Robert Lewandowski wyróżniał się strojem na gali. Na plus? Zapytaliśmy mentorkę Irenę. "Biały smoking można wykorzystać na statku" [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak w oryginalnym swetrze

Agnieszka często zachwyca internautów swoimi trafionymi, oryginalnymi stylizacjami. Tym razem, dziennikarka zdecydowała się na sweter znanej i lubianej, choć droższej marki. W Internecie znaleźliśmy identyczny model. Wybrany przez Woźniak-Starak element garderoby pochodzi ze sklepu MaxMary i kosztuje... 1699 złotych! Głównym materiałem tego modelu jest tzw. żywa wełna, czyli wełna najwyższej jakości. Fani Agnieszki od razu wyłapali oryginalną rzecz na zdjęciach.

Fajny program, ale sweterek pani Agnieszki cudowny!
Marzę o swetrze pani Agnieszki.
Sweter cuuudo!
Cena kosmos! - czytamy w komentarzach.
 

Wielbicielki modnych i nietuzinkowych elementów garderoby sweter z pewnością zachwycił. Niestety, entuzjazm i chęć zakupu identycznego modelu mogły nieco opaść. Czy jest wart wydania takich pieniędzy? Dla nas jest jednak nieco za dużo. Z pewnością można znaleźć coś podobnego w bardziej przystępnej cenie.

Sweter Agnieszki Woźniak-StarakSweter Agnieszki Woźniak-Starak TVN - Instagram, Google

Zobacz też: Szpilkowej awantury ciąg dalszy. Blanka Lipińska odgryza się Karolinie Domaradzkiej i pokazuje but z autografem Casadei

Więcej o: