Piotr Stramowski odniósł się do konfliktu między przyjacielem i jego byłą żoną. Zalała go fala krytyki ze strony fanów. "Mega słabe"

Piotr Stramowski znalazł się ogniu krytyki po tym, jak opublikował na Instagramie oświadczenie swojego przyjaciela oraz dodał wpis, z którego wynika, że w obliczu rodzinnego konfliktu staje po jego stronie.

W czwartek Piotr Stramowski opublikował na Instagramie post, w którym odniósł się konfliktu pomiędzy jego przyjacielem a jego byłą żoną. Z zamieszczonego oświadczenia wynika, że para walczyła o opiekę nad dzieckiem, którą sąd po dwóch latach przyznał mężczyźnie. Na profilu kobiety również pojawił się wpis, w którym skomentowała zaistniałą sytuację i wyraziła swoje oburzenie wobec postawionego wyroku. 

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke zrobiła wyjątek. Opublikowała zdjęcie córki. Helenka jest już naprawdę duża

Zobacz wideo Czy Piotr Stramowski zagra transwestytę?

Piotr Stramowski odniósł się do konfliktu między przyjacielem i jego byłą żoną. Aktora zalała fala krytyki

Piotr Stramowski zdecydował, że nie przejdzie obojętnie obok konfliktu między byłymi małżonkami. W mediach społecznościowych zamieścił wspomniane wcześniej oświadczenie oraz własny komentarz w tej sprawie. 

Krótko o co chodzi: mój przyjaciel Przemek Waszczuk od jakiegoś czasu walczy o swojego syna w sądzie. Przedwczoraj, po dwóch latach walki sąd posiłkując się twardymi dowodami w sprawie, przyznał mu opiekę nad dzieckiem. Jego była partnerka robi wszystko co może, żeby oczernić, zgnoić, upodlić i zrównać z ziemią ojca swojego dziecka przy okazji nie oszczędzając też chłopca. Otóż znam Przemka od lat i jako przyjaciel nie mogę pozwolić na takie kłamstwa, oszczerstwa i manipulacje, jakich dopuściła się pani Ewelina wobec pana Przemysława - napisał.
 

Katarzyna Warnke, Piotr StramowskiKasia Warnke i Piotr Stramowski kokietują pod palmami. Fani: Grażyna i Janusz

Aktorowi zależało na tym, by cała sytuacja ujrzała światło dzienne. Post Piotra Stramowskiego przyniósł jednak efekt przeciwny do zamierzonego. Aktora zalała fala krytycznych komentarzy, w których internauci zwrócili między innymi uwagę na to, że nie powinno się mieszać w cudze sprawy, tym bardziej gdy chodzi o konflikt rodzinny. Zarzucono mu także, że zamiast dążyć do tego, by skłócone strony doszły do porozumienia, on staje po jednej z nich. 

Bardzo Cię lubię i szanuję jako aktora...ale to oświadczenie...myślę, że osoby postronne nie powinny zajmować stron w konfliktach rodzinnych, ręczyć za kogoś. Rozumiem, że przyjaciel, że pewnie dobry przyjaciel, tylko co tak naprawdę dzieje się między dwójka tych ludzi wiedzą tylko oni sami.
A najbardziej jak zwykle cierpi dziecko, które powinno być w tej sytuacji najważniejsze...
Mega słabe, jako dobry przyjaciel powinieneś namawiać do dogadania się z partnerką dla dobra dziecka - napisał jeden z internautów.

A wy jak sądzicie? Czy aktor słusznie postąpił stając po stronie przyjaciela? 

Więcej o: