Anna Tarnowska ma nowego partnera? Była narzeczona Rafała Brzozowskiego wrzuciła na Instagram wymowne zdjęcie

Anna Tarnowska, była narzeczona Rafała Brzozowskiego, wrzuciła na Instagram wymowne zdjęcie z innym mężczyzną. Wygląda na to, że modelka znalazła już nowego partnera.

W kwietniu Rafał Brzozowski opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym poinformował o rozstaniu z Anną Tarnowską. Reprezentant Polski na Eurowizję 2021 zdradził, że obydwoje kończą związek w przyjaźni i darzą się szacunkiem. Podobny wpis pojawił się później na profilu Anny Tarnowskiej, która dodała od siebie, że życzy Rafałowi powodzenia w dalszej karierze. Wygląda na to, że modelka pogodziła się na dobre z rozstaniem - w ostatnim czasie wrzuciła na profilu na Instagramie dość wymowne zdjęcie z innym mężczyzną.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski komentuje swój wynik na Eurowizji

DodaDoda nagrała piosenkę do filmu "Dziewczyny z Dubaju"

Anna Tarnowska ma nowego partnera? 

Wicemiss Polonia 2007 opublikowała fotografie z podróży do Meksyku. Na zdjęciu widać uśmiechniętą od ucha do ucha modelkę z wpatrzonym w nią tajemniczym mężczyzną. Tarnowska podpisała fotografię:

Stay where your soul smiles (tłum. red. - Zostań tam, gdzie twoja dusza się uśmiecha)
 

Internauci od razu zaczęli komentować sugestywne zdjęcie modelki:

Bądźcie szczęśliwi!
To spojrzenie mówi wiele.

Nie zabrakło też złośliwych głosów, wobec których Tarnowska nie przeszła obojętnie. Jeden z internautów napisał:

Szybko poszło.

Na co Tarnowska odpowiedziała:

Uwielbiam komentarze ludzi, który myślą, że wiedzą wszystko na temat czyjegoś życia tylko dlatego, że obserwują kogoś w social mediach. Pozdrawiam.

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska byli ze sobą przez ponad osiem lat. Zarówno sam związek, jak i rozstanie zdołali utrzymać z dala od mediów. 

Maciej Pela, Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska eksponuje wielki brzuch w "Pytaniu na śniadanie". Mówiła o hejcie

Zakochanym (bądź zaprzyjaźnionym) życzymy dużo szczęścia.

ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan był gościem w TVN24. Małgorzata Rozenek zwróciła uwagę na jeden szczegół w jego stylizacji

Więcej o: