Radosław Majdan był gościem w TVN24. Małgorzata Rozenek zwróciła uwagę na jeden szczegół w jego stylizacji

Radosław Majdan odwiedził studio TVN24. W tym samym czasie Małgorzata Rozenek zwróciła się do widzów, aby dostrzegli jeden element ubioru byłego piłkarza.

Radosław Majdan odwiedził studio TVN24, w którym - jako były piłkarz - opowiedział o meczu Polska-Hiszpania. W tym samym czasie jego dumna żona, Małgorzata Rozenek, komentowała w domowym zaciszu występ męża w telewizji. Gwiazda zwróciła się do odbiorców, aby dostrzegli jeden szczegół z garderoby Majdana. Jak się okazuje - nie był przypadkowy.

Ewa Błaszczak z córkamiEwa Błaszczyk o ostatnich słowach córki. "Ola wtedy krzyczała"

Radosław Majdan był gościem w TVN24. Małgorzata Rozenek zwróciła uwagę na jeden szczegół

Majdan pojawił się w studio TVN24 pod krawatem, ubrany w elegancki garnitur. Elegancka stylizacja byłego piłkarza została przełamana kolorowymi skarpetkami. Jak zdradziła Rozenek - nie były one przypadkowe. Małgorzata skomentowała:

Teraz przed wami najseksowniejszy, najładniejszy i - Bogu dzięki - mój Radosław Majdan. (...) Zwróćcie uwagę na skarpetki mojego męża. Kto powiedział, że to był przypadek?

W ten sam dzień odbyła się Parada Równości w Warszawie, a skarpetki - jak się okazuje - były ukłonem w stronę tego wydarzenia i wsparciem na społeczności LGBT+.

Radosław Majdan w TVN24Radosław Majdan w TVN24 fot. screen - tvn24.pl

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek wielokrotnie stawała po stronie społeczności LGBT+. Gwiazda wprost opowiadała się za tolerancją i prawami mniejszości seksualnych. Wzięła również udział w tegorocznej paradzie. Na przemarsz zabrała ze sobą synów, w tym najmłodszego Henryka. Razem z nimi dumnie pozowała na tle Pałacu Kultury i Nauki. Cała czwórka miała ze sobą tęczową parasolkę chroniącą przed słońcem oraz kolorowe flagi.

Ewa Mrozowska - co poprawiała w swojej urodzie?Ewa Mrozowska z "Gogglebox" przyznała, że korzysta z medycyny estetycznej. Co robi?

ZOBACZ TEŻ: Kayah, Maffashion, Magda Cielecka i inni. Tłum gwiazd na Paradzie Równości w Warszawie. "To piękny dzień"

Więcej o: