Małgorzata Rozenek zabrała synów na Paradę Równości. W komentarzach zawrzało. "Z tym maluszkiem w taki upał?!"

Małgorzata Rozenek wybrała się z dziećmi na tegoroczną Paradę Równości w Warszawie. Obszerną relacją pochwaliła się na Instagramie.

Trwa Miesiąc Dumy, podczas którego różnymi wydarzeniami i gestami można wyrażać swoje wsparcie dla społeczności LGBT. W sobotę 19 czerwca przez Warszawę przeszła dwudziesta już Parada Równości. Wiele publicznych osób wsparło wydarzenie, a nawet zdecydował się na przemarsz ulicami miasta. W ich gronie znalazła się Małgorzata Rozenek.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości 2021

Małgorzata Rozenek wielokrotnie stawała po stronie społeczności LGBT. Gwiazda wprost opowiadała się za tolerancją i prawami mniejszości seksualnych. Nie jest więc dziwne to, że wzięła udział w tegorocznej Paradzie Równości w Warszawie. Żona Radosława Majdana opublikowała obszerną relację z tego wydarzenia i okazało się, że nie jest sama. Małgorzata na przemarsz zabrała ze sobą synów, w tym najmłodszego Henryka. Razem z nimi dumnie pozowała na tle Pałacu Kultury i Nauki. Cała czwórki miała ze sobą tęczową parasolkę chroniącą przed słońcem oraz kolorowe flagi.

Dziękuję, że mogliśmy z Wami być – podpisała jeden z postów.
 

Na jej Instagramie pojawiło się również wideo z Parady Równości, w którym "Perfekcyjna" przemawia ze spacerującego tłumu.

Kochani, pozdrawiamy was bardzo serdecznie z kolorowego tłumu pod Pałacem Kultury, gdzie wszyscy razem w bardzo przyjaznej atmosferze, z bardzo przyjaznymi intencjami podróżujemy, spacerujemy i najbardziej mnie cieszy, że jest tyle kolorowych, tęczowych flag – mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Relacja gwiazdy wywołała burzę w komentarzach pod postami. Wiele osób chwaliło ją za postawę, którą przekazuje również synom.

Super! W takiej tolerancji trzeba wychowywać dzieci
Cudownie. Super, że uczysz chłopców tolerancji
Pięknie. Miłość to miłość i nie trzeba się jej wstydzić – pisali.

Nie zabrakło również mniej pozytywnych głosów. Niektórzy byli przerażeni tłumem, w którym żadna z osób nie miała na sobie maseczki. Nie podobało się również to, że Małgorzata Rozenek mimo wysokiej temperatury zabrała na przemarsz małego Henryka.

Booooziuu, z tym maluszkiem w taki upał. Męczy się biedny – pojawiło się pod filmikiem.

Pojawiły się jednak głosy internautów, którzy postanowili stanąć w obronie gwiazdy.

A jak ktoś jest na wakacjach i ma takie temperatury, to siedzi w domu, a na plażę chodzi w nocy?
W Meksyku przez miesiąc mieli dużo wyższe temperatury – pisali.

Sama Rozenek na ten moment nie zdecydowała się odpowiedzieć na żaden z komentarzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.