Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną po ośmiu latach związku. Opublikował oświadczenie. Ona trzyma kciuki za Eurowizję

Rafał Brzozowski poinformował w oficjalnym oświadczeniu, że rozstał się z Anną Tarnowską. Narzeczeni tworzyli parę przez osiem lat.

Rafał Brzozowski bardzo dba o swoje życie prywatne. Kiedy kilka lat temu pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie modelki Anny Tarnowskiej, wzbudził niemałą sensację. Później w jednym z wywiadów zdradził, że kobieta jest jego narzeczoną. Okazuje się, że czas zweryfikował tę relację. W piątek wieczorem muzyk poinformował o zakończeniu związku z byłą już ukochaną.

Zobacz wideo Nieważne jak mówią, byle mówili?

Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną po ośmiu latach związku. Opublikował oświadczenie. Ona trzyma kciuki za Eurowizję

Rafał Brzozowski opublikował na swoim Instagramie oświadczenie, w którym poinformował o rozstaniu z Anną Tarnowską. Reprezentant Polski na Eurowizję zdradził, że kończą związek w przyjaźni i szacunku. Muzyk nie ma zamiaru więcej komentować tych doniesień.

Książę Filip, Meghan Markle, książę HarryMeghan Markle i książę Harry reagują na śmierć księcia Filipa

Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać.
 

To samo oświadczenie pojawiło się na profilu Anny Tarnowskiej. Modelka dodała od siebie, że życzy Rafałowi powodzenia na Eurowizji.

Rafał, z całego serca życzę ci szczęścia i trzymam kciuki za twój występ podczas tegorocznej Eurowizji, wiem, że dasz z siebie wszystko!

Ślub od pierwszego wejrzenia"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pojawiły się pierwsze obawy. U Laury i Macieja zgrzyta

 

Wielu internautów nie wiedziało nawet, że Rafał był w związku. Pozostali natomiast wsparli muzyka pocieszającymi komentarzami.

Więcej o: