Doda zafundowała rodzicom kolejny kosztowny prezent. Oryginalny pomysł

Doda zamieściła na Instatsory krótki filmik, na którym fani mogli zobaczyć niespodziankę, którą przygotowała dla rodziców. Piosenkarka postawiła na oryginalny, aczkolwiek bardzo praktyczny prezent.

Doda od zawsze podkreśla, jak bardzo ważna dla niej jest relacja z rodzicami. Piosenkarka jeszcze jako nastolatka za pierwsze większe zarobione pieniądze spłaciła ich kredyt. Pomaga rodzicom finansowo do dziś i często mówi, że to oni są dla niej najważniejsi. Wspierali ją w najtrudniejszych chwilach w życiu. Nic więc dziwnego, że córka rozpieszcza ich, jak tylko może. Tym razem również nie zawiodła. 

Doda, Jacek KurskiFani Dody napisali list do Jacka Kurskiego. Chcą, by prezes ją zatrudnił

Za rodzicami skoczę w ogień, oddam za nich wszystkie pieniądze i całą karierę. Rodzicom oddam serce. W przenośni i dosłownie. Nie wahałabym się, gdyby była taka potrzeba - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Party".

Teraz zafundowała im kolejny drogi prezent. Musimy przyznać, że jest bardzo praktyczny. Rodzice Dody są wniebowzięci. 

Zobacz wideo Doda dostała prezent od fanów i zalała się łzami

Doda zafundowała rodzicom kolejny prezent

Doda lubi rozpieszczać rodziców kosztownymi prezentami. Kilka lat temu podczas świąt Bożego Narodzenia zrobiła im niespodziankę i podstawiła dla nich pod dom nowy samochód. Tym razem również nie zawiodła. Najnowszym prezentem okazała się brama elektryczna. 

Nie wiem, jakie dzieci robią swoim rodzicom prezenty, ale ja właśnie... Żeby rodzice nie musieli otwierać bramy, tylko na pilota. Bardzo ładnie wygląda. Podoba wam się? - mówiła na nagraniu Doda.

DodaDoda instagram.com@dodaqueen

Miny rodziców Dody mówiły wszystko. Byli bardzo zadowoleni z niespodzianki. Podoba Wam się taki pomysł na prezent?

DodaDoda zapowiada spore zmiany. "Rozpoczyna się nowy, lepszy rozdział mojego życia"

ZOBACZ TEŻ: Sąd orzekł, że Doda nie miała operacji plastycznych. Musiała poddać się upokarzającym badaniom. "Czułam się jak zwierzę"

Więcej o: