Monika Richardson znalazła nową miłość. To milioner i były partner gwiazdy TVN. Pochwalili się już swoim uczuciem w sieci

Monika Richardson kilka miesięcy temu rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Jak się okazuje, serce dziennikarki ponownie jest już zajęte.

W życiu Moniki Richardson ostatnimi czasy sporo się działo. Kilka miesięcy temu dziennikarka rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim, a media obiegły zdjęcia aktora, który wynosi swoje rzeczy z jej mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Sama zainteresowana zapewniała, że jest otwarta na nowe relacje. Jak się okazuje, jej słowa właśnie nabrały nowego znaczenia, bo znów jest zakochana.

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Monika Richardson znów zakochana. Jej nowy partner jest milionerem

Nowym partnerem dziennikarki jest milioner i biznesmen Konrad Wojterkowski. Jesteście ciekawi, czym się zajmuje?

Mężczyzna jest przedsiębiorcą, właścicielem Grupy #BeReady, producentem filmowym, filantropem. Od lat broni kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji 'Kocham. Szanuję – Nie biję'. Prywatnie jest ojcem 18-letniego syna Koli z pierwszego małżeństwa. Jeśli teraz się postara, ma szansę stworzyć z dziennikarką piękny związek - czytamy na łamach "Faktu".

Monika Richardson, Katarzyna DowborDowbor spotkała się z Richardson. Pocieszała ją po rozstaniu ze Zbyszkiem

Swój związek z Moniką Richardson zdążył potwierdzić już sam zainteresowany. Napisał obszerny post na Instagramie na temat ich relacji i zdradził, że poznali się, gdy dziennikarka kilka tygodni temu przeprowadzała z nim wywiad.

To jest Monika Richardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem - zaczął nowy partner dziennikarki.

Konrad Wojterkowski zaznacza, że świadomie publicznie informuje o ich związku, ponieważ nie chce, aby świat dowiedział się na jego temat ze zdjęć paparazzich.

Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach, czy pierwszych stronach portali, choć pewnie po tym wpisie i tak będzie, bo jesteśmy osobami publicznymi i jesteśmy świadomi tego, jak funkcjonuje świat mediów. Wstawimy czasem jakieś wspólne zdjęcia na nasze profile, nie zamierzamy się ukrywać czy chować przed fotografami. Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów - dodaje.

W dalszej części wpisu nowy partner Moniki Richardson apeluje o szacunek, a także o uszanowanie prywatności dzieci, które nie są osobami publicznymi.

Prosimy jedynie o szacunek. Jak będziecie robić to z klasą, to nie będziemy „musieli" spierać się na salach sądowych o to, kto ma rację. Nie chcemy jedynie i nie życzymy sobie, byście „otoczyli opieką" nasze dzieci, bo one nie są osobami publicznymi. Pozdrawiamy Wszystkich, którzy są sami, bo jak nasz przykład pokazuje, w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie, tak samo patrzy na świat i chętnie dzieli się szczęściem z drugim człowiekiem - podsumował.
 

Co ciekawe, jak donosi Pomponik, nowy partner Moniki Richardson spotykał się wcześniej z gwiazdą TVN - Dorotą Gardias. Życzymy wszystkiego dobrego i czekamy na wspólny debiut na warszawskich salonach, a po więcej zdjęć nowego partnera Moniki Richardson zapraszamy do naszej galerii na górze artykułu. 

Monika ZamachowskaZamachowska wrzuciła zdjęcie sprzed dziewięciu lat. "Łatwo mnie oszukać"

Więcej o: