"Zbuntowany anioł". 20 lat temu zagrała Glorię. Jak się zmieniła? Jest matką i malarką. Świetna forma!

Pamiętacie uroczą Glorię, która w "Zbuntowanym aniele" wspierała główną bohaterkę telenoweli? Przyjaciółka Milagros od zawsze wyróżniała się gęstymi, wręcz krzaczastymi brwiami i barwnym usposobieniem. Jak wygląda po 20 latach od emisji argentyńskiego hitu? Jest w genialnej formie!

"Zbuntowany anioł" był dla Gabrieli Sari przepustką do świata show-biznesu. Młodziutka wówczas aktorka wcieliła się w popularnej telenoweli w drugoplanową, ale bardzo barwną postać. Zagrała Glorię - najlepszą przyjaciółkę Milagros (Natalia Oreiro). Od emisji ostatniego odcinka serialu minęły 22 lata, a Gabriela wygląda jeszcze lepiej niż kiedyś. Nadal zajmuje się aktorstwem? Na co dzień wychowuje czteroletnią córkę i nazywa się artystką plastyczką. 

Zobacz wideo Pamiętacie te świetne stylówki?

Metamorfoza Glorii ze "Zbuntowanego anioła"

Czy warto mówić o jakiejkolwiek wizualnej zmianie, skoro Gabriela Sari wygląda niemal identycznie jak ponad 20 lat temu? Aktorka nadal może pochwalić się długimi, ciemnymi włosami i filigranową, wysportowaną figurą. W oczy rzuca się jedynie fakt, że gwiazda "Zbuntowanego anioła" zrezygnowała z charakterystycznych, bardzo bujnych brwi, które poddała kosmetycznym poprawkom i depilacji. 

Serialowa Gloria ma dzisiaj 44 lata i większość czasu poświęca małej córce, która jest łudząco podobna do popularnej mamy. Sari tuż po ciąży wróciła do świetnej formy, a swoje wyrzeźbione ciało chętnie prezentuje na zdjęciach w social mediach. Rodzinne kadry i fotografie z wakacji są jej instagramową wizytówką. 

 
 

Gabriela Sari nie porzuciła kariery w mediach. Wciąż jest aktywna zawodowo i od czasów "Zbuntowanego anioła" wystąpiła w kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dodatkowo zajmuje się malarstwem. 

Więcej aktualnych zdjęć aktorki znajdziecie w naszej galerii!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.