Sara Boruc wyśmiewa polskie celebrytki. Chcą od niej wypożyczać ubrania. Za darmo. "Rozpuszczone osóbki"

Sara Boruc nagrała InstaStories poświęcone zachowaniu koleżanek z branży. Nagłośniła jeden z problemów w show-biznesie. Chodzi o to, że wiele celebrytek domaga się otrzymywania rzeczy za darmo.

Sara Boruc nie jest tylko żoną Artura Boruca. Od lat pracuje na siebie. Kilka lat temu stworzyła markę biżuteryjną, a w zeszłym roku zajęła się również projektowaniem ubrań. Rzeczy z jej kolekcji pokochały także zagraniczne gwiazdy. W projektach Sary chodziły m.in. Hailey Bieber i Kendall Jenner. Okazuje się jednak, że jej firma boryka się z pewnym problemem, o czym opowiedziała na InstaStories.

Zobacz wideo Sara Boruc o rozkapryszonych celebrytkach

Sara Boruc o zachowaniu celebrytek

Projektantka nagranie zaczęła od wyznania, że "Polska nie przestaje jej zaskakiwać". Następnie skupiła się na zachowaniu koleżanek z show-biznesu, które domagają się od niej pożyczania im rzeczy z kolekcji za darmo. Boruc wytłumaczyła, dlaczego ją to tak dziwi:

Wyobraźcie sobie, że są osoby w polskim show-biznesie (nie będę nazywać ich gwiazdami), które dają mi unfollow, bo im nie pożyczam rzeczy z mojej marki. Czaicie to? Ja nie ogarniam. Szczególnie, że to są osoby, które totalnie stać, żeby kupili sobie rzeczy, wsparły młodą markę - zaczęła.

Sara Boruc, Megan FoxSara Boruc ma powód do dumy. Spodnie jej projektu włożyła... Megan Fox

Sara podkreśliła, że jej marka powstała zaledwie kilka miesięcy temu, w związku z czym nie zarobiła takich pieniędzy, żeby móc rozdawać ciuchy:

To, że ja mam pieniądze prywatnie, nie oznacza, że ta marka ma pieniądze. Nie rozumiem, dlaczego młoda marka ma obdarowywać bogate, rozpuszczone osóbki, a te osóbki nie dają nic w zamian tej marce. Myślę, że to tak działa ze wszystkimi markami w Polsce i to jest bardzo przykre. Taka anegdotka z rana. W każdym razie nie obrażajcie się na mnie, gwiazdy. Ja nie jestem od decydowania, komu pożyczamy, komu dajemy - załagodziła na końcu.

Sara Boruc chwali się, że Irina Shayk nosi jej płaszczBoruc chwali się, że Shayk nosi jej płaszcz. "Jakby inne klientki nie były ważne"

Sara Boruc nie wymieniła żadnych nazwisk.