Aktorka z serialu TVN-u jest w zaawansowanej ciąży! "Piękny dzień, żeby podzielić się nowiną"

Kamila Kamińska opublikowała w sieci ciążowe zdjęcie. Aktorka poinformowała, że już niedługo razem z ukochanym przywitają na świecie "Skarb".

Widzowie pokochali Kamilę Kamińską za rolę w serialu "Zakochani po uszy". Teraz zainteresowanie wokół aktorki wzrośnie jeszcze bardziej, właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Brzuch jest naprawdę spory!

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Aktorka z serialu TVN-u jest w zaawansowanej ciąży! "Piękny dzień, żeby podzielić się nowiną"

W piękne niedzielne popołudnie na Instagramie gwiazdy serialu "Zakochani po uszy" pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Kamila Kamińska pochwaliła się efektami ostatniej sesji zdjęciowej. Pierwsze skrzypce gra ciążowy brzuch aktorki. Jest już naprawdę spory, a opis może sugerować, że rozwiązanie nastąpi lada dzień.

Taki piękny dzień, żeby podzielić się z wami nowiną. W oczekiwaniu na Skarb. Wyjątkowe dziewięć miesięcy w naszym życiu. Michał Meyer, dziękuję, że jesteś. (...) Dziękuję wszystkim bliskim i znajomym, którzy uszanowali naszą prywatność i intymność w tej sprawie - napisała Kamińska.
 

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy zachwyconych fanów. Gratulacjom nie ma końca. Swoje złożyły też znane koleżanki Kamińskiej.

Jeszcze raz gratulacje, kochani - napisała Ania Karczmarczyk.
Gratulacje! - wykrzyczała z radości Magdalena Lamparska.

Warto dodać, że jeszcze pół roku temu media spekulowały, z kim spotyka się przyszła mama. Po dokładnym dochodzeniu na jaw wyszło, że aktorka spotyka się z kolegą z planu, Michałem Meyerem, którego aktualnie widzowie mogą podziwiać także w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

ZOBACZ TEŻ: "Zakochani po uszy". Michał Meyer i Kamila Kamińska potwierdzili, że są parą? Zdjęcie z domu aktorki wiele mówi

Redakcja Plotka przyłącza się do gratulacji!

Więcej o: