"Zakochani po uszy". Michał Meyer i Kamila Kamińska potwierdzili, że są parą? Zdjęcie z domu aktorki wiele mówi

Michał Meyer i Kamila Kamińska, znani z serialu TVN "Zakochani po uszy", najprawdopodobniej są parą. Zdaniem fanów najnowsze zdjęcie, którym aktorka pochwaliła się na Instagramie, potwierdza, że łączy ich miłosna relacja.

Michał Meyer i Kamila Kamińska grają w serialu "Zakochani po uszy", emitowanym przez stację TVN 7. Serial opowiada o losach Piotra, w którego postać wciela się Meyer, i Asi, granej przez Katarzynę Grabowską. Byli kochankowie spotykają się po latach i na oczach widzów starają się poradzić sobie z problemami. Główny bohater jest związany z Sylwią Witos, której postać wykreowana została przez Kamilę Kamińską. Okazuje się, że aktorska para ma się ku sobie także w życiu prywatnym.

"Zakochani po uszy". Michał Meyer i Kamila Kamińska są parą? 

Na instagramowym profilu Kamińskiej pojawiło się zdjęcie, na którym leży na poduszkach razem z kotem i Michałem Meyerem. Fotografia została okraszona hasztagiem "home". Fani dopytywali, czy udało im się stworzyć parę także w realnym życiu:

Jesteście razem?
Piękna para.
Super. Pozdrawiam was
Ludzie, to nie Piotr i Sylwia, tylko Kama i Michał. Dużo szczęścia!

Aktorzy jak na razie nie odpowiedzieli na pytania internautów i nie wyjaśnili zagadkowej sprawy.

 

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Michała i Kamili. Meyer w 2008 roku ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie i ma za sobą mnóstwo epizodycznych ról w serialach, takich jak "Na dobre i na złe", "Komisarz Aleks" czy "Przyjaciółki". Będzie uczestnikiem czternastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", którą zobaczymy na antenie Polsatu już wiosną.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Zobacz też: "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiemy, kto wystąpi w 14. edycji. Wśród uczestników Magdalena Narożna i Tamara Arciuch

Kamila Kamińska to absolwentka Wydziału Aktorskiego Szkoły Teatralnej w Łodzi. Na swoim koncie ma nagrodę za profesjonalny debiut aktorski w filmie "Najlepszy", którą odebrała w 2017 roku na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jej instagramowy profil obserwuje już ponad 91 tysięcy internautów. Była przez jakiś czas związana z reżyserem Łukaszem Palkowskim.

Paweł Małaszyński i Joanna ChitruszkoŻona Małaszyńskiego była jego koleżanką z liceum. Kim jest z zawodu?

Zobaczcie wymowne zdjęcie Michała i Kamili. Myślicie, że rzeczywiście łączy ich coś więcej?