"Twoja twarz brzmi znajomo". Wiemy, kto wystąpi w 14. edycji. Wśród uczestników Magdalena Narożna i Tamara Arciuch

14. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już niedługo na Polsacie. Znamy wszystkich ośmiu uczestników.

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" od 2014 roku swoją lekką formułą umila sobotnie wieczory widzów Polsatu. W każdym z odcinków osiem gwiazd musi jak najlepiej wcielić się w wylosowaną przez siebie muzyczną postać. Ich zadaniem jest odwzorowanie wyglądu, oryginalnego tańca oraz sposobu śpiewania gwiazdy. W każdym odcinku zwycięża jeden z uczestników, który otrzymuje czek w wysokości 10 tysięcy złotych. Zwycięzca swoją wygraną przeznacza na wybrany cel charytatywny.

Maja Hyży porzuca macierzyństwo!Maja Hyży wraca do pracy. Zobaczymy ją w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo". 14. edycja programu

Ruszyły nagrania do muzyczno-tanecznego show "Twoja twarz brzmi znajomo". 14. edycja programu już niebawem pojawi się w Polsacie. Wraz z kolejnym wydaniem programu jego zasady pozostają niezmienne. Występy uczestników oceniać będą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. 

Anna Maria Sieklucka, 365 dni"TTBZ". W 14. edycji wystąpi gwiazda "365 dni"? "Jest już po pierwszych próbach"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kto wystąpi w programie?

Produkcja "Twoja twarz brzmi znajomo" potwierdziła uczestników kolejnej edycji. Umiejętności wokalne u boku Agnieszki Hekiert oraz taniec pod okiem Krzysztofa Adamskiego trenować będzie Laura z filmu "365 dni", czyli Anna Maria Sieklucka. Poza tym w programie zobaczymy też aktora teatru "Capitol" i "6.piętro" - Lesława Żurka, wokalistkę zespołu disco polo Piękni i Młodzi - Magdalenę Narożną, Michała Meyera, który zagrał w "Prawie Agaty", "Czasie honoru" i "Drugiej Szansie". Kolejnym uczestnikiem jest Paweł Góral, czyli Robert z "M jak miłość" i Piotr Gawron-Jedlikowski z "Pierwszej miłości", "Barw szczęścia" i "Korony królów". Ostatnimi dwoma uczestniczkami są: Tamara Arciuch, aktorka, która wcieliła się w rolę Kaśki Wojnarówny w "Weselu" oraz Maja Hyży, wokalistka i uczestniczka programu "X Factor". 

Komu będziecie kibicować?

Zobacz wideo