Czadoman wygrał 13. edycję "TTBZ". To kochający ojciec i dobry gospodarz. W luksusowym domu czuje się najlepiej

13. edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dobiegła końca. Zwycięzcą został Paweł Dudek, znany jako Czadoman. Gwiazdor disco polo udowodnił, że ma ogromny talent.

Za nami kolejna edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W finale znaleźli się Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz oraz Paweł Dudek. Okazało się, że zwycięstwo wywalczył ten ostatni. Czadoman nie ukrywał emocji, a zachwyty jurorów nad jego talentem mocno go wzruszały. Gwiazdor disco polo pod swoim pseudonimem występuje od 2013 roku. Wylansował takie przeboje jak "Ruda tańczy jak szalona" czy "Chodź na kolana". Zajrzeliśmy na jego Instagram. Okazuje się, że jest troskliwym ojcem, oddanym mężem oraz dobrze czuje się w kuchni.

Finał 'TTBZ'Finał 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za nami. Kto wygrał? Werdykt nie był oczywisty

Czadoman kim jest zwycięzca 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Muzyk pochodzi z Opalewa (woj. lubuskie), od jedenastu lat jest mężem Mirosławy, z którą wychowuje dwoje dzieci. Mieszkają w wielkiej posiadłości, otoczonej sporych rozmiarów ogrodem. Czadoman jest aktywny na Instagramie, gdzie często publikuje zdjęcia ze swojego domu. Najczęściej robione są one w kuchni. Widać, że muzyk uwielbia gotować i chętnie eksperymentuje z przepisami. Przyjemność sprawia mu przygotowywanie posiłków dla bliskich. W jego domu znajduje się także studio nagraniowe, w którym spędza sporo czasu. To tu powstają jego kolejne hity. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pojawi się w następnej edycji "TTBZ"?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to nie pierwsza produkcja Polsatu, w której wziął udział. Pojawił się w dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami". Jego partnerką była Walerija Żurawlewa. Odpadli w trzecim odcinku. Teraz jednak muzyk udowodnił, że śpiewanie idzie mu znacznie lepiej niż taniec.

W tych sukienkach przetańczysz całą noc - sprawdź!

CzadomanCzadoman świętuje 10. rocznicę małżeństwa. Dodał zdjęcie ze ślubu i zwrócił się do fanów

Serdecznie gratulujemy wygranej!

 
Więcej o: