Maja Hyży wraca do pracy po porodzie. Zobaczymy ją w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiemy, kto zajmie się dzieckiem

Wokalistka Maja Hyży dowodzi, że macierzyństwo nie jest przeszkodą w wielkiej karierze. Kobieta zostawia opiekę nad dzieckiem w rękach partnera i idzie do telewizji. Na ekranach zobaczymy ją już wiosną 2021 roku!

Maja Hyży zasłynęła na scenie muzycznej w 2013 roku po swoim udziale w muzycznym show "X - Factor". Do programu zgłosiła się razem z ówczesnym mężem - Grzegorzem Hyżym. Oboje dotarli aż do odcinka półfinałowego. Niestety niedługo po programie para wzięła rozwód. To jednak nie zatrzymało wokalistki przed dalszą karierą. Od tamtej pory wytrwale szła do przodu. Wydała swój debiutancki album "W chmurach". W lipcu wokalistka urodziła trzecie dziecko, córkę Antoninę. Poprzednia dwójka to dzieci z pierwszego małżeństwa wokalistki, bliźniacy: Wiktor i Aleksander. 

Maja Hyży oddaje opiekę nad dzieckiem w ręce ojca i idzie do telewizji

Maja Hyży, to idealny dowód na to, że można być mamą i jednocześnie spełniać marzenia. Wokalistka pokazuje, że macierzyństwo wcale nie jest przeszkodą w karierze. Mimo że córka Antosia ma dopiero cztery miesiące, Maja Hyży zdecydowała się porzucić pieluchy i wystąpić w telewizyjnym show. Kobieta pojawi się w nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Maja dłuższą chwilę zastanawiała się, czy to nie za szybko. Ale stwierdziła, że uda jej się pogodzić obowiązki mamy z nagraniami programu. Bardzo chce się rozwinąć jako artystka i uważa, że da sobie radę. Jej partner powiedział, żeby się niczym nie martwiła, bo on weźmie na siebie opiekę nad dziećmi - zdradził Faktowi znajomy Mai.

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" z udziałem wokalistki zobaczymy na antenie Polsatu wiosną 2021 roku. W 14 edycji telewizyjnego show pojawią się też Lesław Żurek, Tamara Arciuch i Anna Maria Sieklucka.

Zobacz wideo
Więcej o: